Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek a lapockára...

Szerintetek a lapockára tetoválás az mennyire fáj? Mi a teendők, tanácsok és tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemsokára szeretnék a lapockámra egy turul madarat szétnyitott szárnyakkal magamra varratni. Ha valakinek van tapasztalata, tanácsa és minden fontos információja ehhez a tetoválási "helyzet"hez az kérem írjon. Ár/Élmény/fájdalom .. minden érdekel !!

2013. aug. 29. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol fáj, kinek mennyire. Mivel nekem máshol nincs még tetoválásom ezért nincs összehasonlítási alapom, de annyira nem volt fájdalmas.

Az ár igen változó, attól függ hogy szalonba mész vagy házhoz.

Hány éves vagy?

2013. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18. Érettségi után egyből szeretnék !!! Már régóta megvan ez a tervem .... de a sulis szabályok miatt eddig nem tehettem magamra... visszagondolva lehet h megérte kihagyni azokat a terveket/ötleteket, de ez a mostani már vagy 2 éve tervben van. Szalonba szeretnék menni. Ez a tetoválás pedig (fekete színnel csak) válltól vállig érne és kb 15 cm lenne lefelé a hátam közepe felé...
2013. aug. 30. 18:01
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a madárról lenne szó....

2013. aug. 30. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy ezt szeretnéd, régen én is ezt akartam a derekamra, de jó hogy nem csináltattam meg, mert már nem kéne, még a rocker korszakomban volt ez. Neked is az van most? Nem lebeszélni akarlak :)

Egyébként szalonban úgy számolj, hogy tízezrekbe fog kerülni (20 ezer-től).

2013. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.igen. Sejtettem hogy 20 felett lesz, és igen a rocker korszakomat élem még mindig. Nem tőttem ki és egy ideig nem is fogom és szerintem ez a tetoválás számomra a fiatal énemet fogja visszatükrözni a jövőben.
2013. aug. 30. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!