Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást...

Szeretnék egy tetoválást alkarra. Tippeket várnék, igazából egy mondatot vagy egy rövid idézetet szeretnék! Milyen nyelven legyen?

Figyelt kérdés
Az szeretném,hogy a feleségemmel kapcsolatos legyen a tetkó,valami szép ötlet vagy idézet?Csak kínai és Japán jelekkel ne,mert hajhullást kapok:D

2013. szept. 12. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Te komolyan vadidegen emberektől vársz arra ötletet, mit varrjanak a karodra, ami egy életen át elkísér?


Bátor, kalandvágyó ember vagy. (Finoman fogalmaztam.)

2013. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Juci 2002"

mellé esetleg egy horgony.

2013. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így van már megyek is,és varratom,hogy Juci,mind1 az asszonyt nem így hívják de ha már ezt mondtátok....Véleményeket várok nyilván nem azt fogom ráírni amit te mondasz,tudod mit csak azt a kérdést vegye figyelembe mindenki hogy milyen nyelven legyen,csak erre várok választ.
2013. szept. 13. 06:58
 4/6 anonim ***** válasza:
hülyeség úgy tetováltatni hogy nincs konkrét elképzelésed,és másoktól kérsz tanácsot hogy milyen legyen,még ha biztosan tudnád hogy mit akarsz akkor is tanácsos lenne jól átgondolni,nemhogy így...
2013. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az idézetet Te találd ki! Milyen nyelven? Hát... van olyan nyelv ami valamiért közel áll hozzád? Nem kell hogy feltétlen értsd is a nyelvet. Én is szeretnék majd egyszer ilyesmit, és én az orosz nyelvet választottam, mert szeretem nagyon Oroszországot és a nyelv is tetszik. :)

Neked van ilyen?

2013. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jajj, de bunkók vagytok! persze mikor a csillagocska-virágocska közt kell választani, meg megmondani hova varrassák, az rendben van...


kérdező! ha nem értesz más nyelvet, csak a magyart, akkor mindenképpen magyarul! Az nagyon gáz, mikor valaki nem beszéli pl. a spanyolt, de spanyolul van rajta varrás... brr... na, én meg attól kapok 'hajhullást'... :)


esetleg közös dalból szövegrészlet (ha van ilyenetek)... ha írsz többet magatokról esetleg segíthetek :)


amúgy találsz szép egysorosokat a citatium.hu-n és a netorian.hu-n

2013. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!