Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást csinálni...

Szeretnék tetoválást csinálni ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen tetoválást csinálni: [link] ,amin a példa képem eggyik idézete van.A tiszteletére szeretném csinálni a példa képem neve: Sid Vicious tudom néhányatok szerint nem illik példaképnek ,de kemény életem van és meg tanította ,hogy ne adjam fel,kudjek legyek eros és ezek mellett szeretett egy not úgy ,ahogy még sosem ezért kérlek leírnátok a kedvenc idézetetek tole?:)

2013. szept. 12. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet!Mindenképp olyan valamit tetováltass magadra,aminek jelentése van számodra!Engem ma varrtak. :)
2013. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Szívem, téged Sidről alaposan félretájékoztattak.

Ne legyen a példaképed. Elég gyakran feladta, Nancyt pedig nem szerette igazán, csak azért volt vele, hogy a többieket bosszantsa. Semmit nem fejezett be, amit elkezdett, figyelemhiányos volt, nagyon manipulálható, és borzasztó gyerekes.

Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod.

2013. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hmm...előttem lévő válaszoló. te csak a Sid & Nancy című filmből vetted le a következtetéseket. Nekem is Sid Vicious a példaképem
2013. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te is rosszul teszed. A filmet pedig még nem láttam, de már érdekel, hogy mi lehet benne, ha minden nézője egy szegény, zavarodott, eltévedt fiút választ miatta példaképének.
2013. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sid jo ember volt!!!Jobb mint te az biztos
2013. szept. 15. 18:56
 6/14 anonim válasza:
Hát ja! mellesleg nem a film megnézése után lett a példaképem!
2013. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na, na, na.

Álljunk meg egy szóra.

Sid nekem is a kedvenceim közé tartozik. Van róla pólóm, meg egy ugyanolyan nyakláncom, még a Rabbit márka is stimmel. Február másodikát pedig a legszomorúbb napok között tartom számon.

Nem mondtam, hogy rossz ember volt. Sőt. Jó ember volt, jó gyerek, csak nagyon fiatal volt a lelke, és (mint már mondtam) könnyen manipulálható volt. Sajnos.

És igazából lehet példaképnek választani, mert volt esze neki, ha nem is szerette használni...

Csak amiket a kérdező írt róla, azok nem igazak.

Elnézést, hogy félreérthetően fejeztem ki magam.

p.s. Utolsó kommentem, nem akarom szétoffolni a topicot.

2013. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ennek orulok kedves válaszolo de miért ne lenne igaz meg tanította nekem ,hogy soha ne adjam fel mint o és kuzdjek és miatta jobb ember lett belolem!
2013. szept. 16. 20:50
 9/14 anonim válasza:
Ez is, az is igaz...de én nem tudnám szavakba önteni...
2013. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha te is egy Sid rajongo vagy nem írhatnák rád talán tudnál segítenni kérlek szépen :)
2013. szept. 16. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!