Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon viszket a tetoválásom,...

Nagyon viszket a tetoválásom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
vasárnap lett csinálva és az utóbbi két napban nagyon viszket. természetesen nem vakarom, mert tudom, hogy nem szabad. Tegyek rá valami hideget ?
2013. szept. 13. 15:40
 1/9 anonim válasza:
én rá fujtam mindig azt a sprayt nem jut eszembe már rég használtam de gyogyszertárban lehet kapni fehér szinü a palack meg a cucc is benne narancssárga betükkel van ráirva és leégés ellen is jo.
2013. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne vakard! kened rendesen bepanthennel?
2013. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, kenem. bepanthen plussal.
2013. szept. 13. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Első, az nem az Irix?:)
2013. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a plus az nem jó a tetoválásra.
2013. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bepanthen plus állítólag kiszedi a színt...
2013. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SzilKa ***** válasza:
50%

A sima Bepanthen és a plus is teljesen jó tetoválás utókezelésre, egyetlen gond lehet a plus-szal, hogy van, akinek érzékeny a bőre és csípi. Emiatt szokták sokan a simát ajánlani, mert az biztosan problémamentes.

Nem fogja kiszedni a festéket a plus, ez hülyeség. :)


Kérdező, a krém kenésével tudod "vakarni", mást nem nagyon tudsz vele csinálni. Türelem, pár nap és elmúlik a viszketés :)


egy tetováló

2013. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, főleg az utolsót! :) Akkor lehet azért érzem néha, hogy kicsit csíp..


ezen kívül egyébként van még kettő, és ugyan így kezeltem és nem szedte ki a színét, se bajuk nem volt. Sőt azt mondták, hogy a plus még jobb rá. De lehet az én bőröm akkor nem nagyon bírja :)

2013. szept. 13. 22:31
 9/9 anonim válasza:
első vagyok, nem irix de most már meg nézem a neten...Panthenol :)
2013. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!