Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi lehet az oka ha a tetoválás...

Rebres Krisztian kérdése:

Mi lehet az oka ha a tetoválás nagy része, a festék kijön sebbel együtt? Nem maszek tetkó. Másodszor mentünk át rajta és meg igy is vannak hiányos helyek. Mi lehet a bibi?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka ha a tetoválás nagy része, a festék kijön sebbel együtt? Nem maszek tetkó, rendes gép, rendes festék, bepanten kenőccsel kenegetem naponta 3-szor, 1-szer lemosom meleg vizzel,gyulladásnak nyoma sincsen, az első 3 napban egy kicsit piros. Másodszor mentünk át rajta és meg igy is vannak hiányos helyek bőven ahol csak pár pont maradt, olyan mintha csak satir lenne, közben pedig festve kéne lennie! Mi lehet a bibi?

2013. szept. 16. 09:06
 1/8 SzilKa ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy az a gond, hogy nem fóliázod az első 3 napban. A fólia alatt nem tudna kialakulni vastag varr, amivel kiesik ugye a festék.
2013. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem fóliáztam ez igaz, a tetkó fele a csuklómon van, igy nem is tudtam hogyan fóliázni! De a harmadszori atütes után megpróbálom! Ezen kivül mire kell még figyelnem?
2013. szept. 18. 07:34
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

én nem tudom, honnan került elő már megint ez a fóliázd 3 napig, meg vastag varr meg a többi hülyeség. NEM KELL fóliázni, mert úgy valóban kiáztatod a festéket!

Szerintem egyrészt kevés a naponta 3x, kétóránként kellene.


Lehet, hogy csak 'rossz' a bőröd. Ez az első tetoválásod? Ha nem, az előző is ilyen volt?

2013. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az első tetkóm, ezért vagyok teljes kétségbe esve, nem tudom a harmadik rámenés fog-e segiteni rajta? Mit tanácsoltok?
2013. szept. 18. 14:53
 5/8 SzilKa ***** válasza:

Kedves 3-as, tetováló vagyok, az egyik legnagyobb művésztől tanultam mindent (Müllner Cs.), aki asszem nem beszél hülyeségeket, szóval a 3 napos fóliázást hülyeségnek titulálni elég érdekes hozzáállás.


Egy tetováló

2013. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet mégiscsak segitene a fóliázás?
2013. szept. 18. 17:29
 7/8 SzilKa ***** válasza:
Próbáld ki, legfeljebb az engem lehülyézőnek lesz igaza, bár erre kevés esély van :))
2013. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szombaton varrtak alkarra, egy deka fóliát sem látott, 3/4éről már lejött a varr, és sehol sem 'szakadozott' a vonal! (szövegem van )
2013. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!