Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire mutatna jól, "férne...

Mennyire mutatna jól, "férne meg együtt" a testemen a két tetoválás?

Figyelt kérdés
Szóval, a hátamon van egy lótusz virág,alatta egy ohm szimbólum. A lótusz elnyúlik fel a nyakamra. Élek-halok a goáért,számomra ez egy életstílus,ezért is tetováltattam magamra eme szimbólumot. Viszont a Hazámat is nagyon szeretem,jobb érzésű magyar vagyok. Felötlött bennem, hogy szeretnék még egy tetoválást,mely Nagy Magyarországot ábrázolna, benne egy turullal,végül arra jutottam,hogy ez túl férfias,s helyette inkább valamilyen magyar népi motívumot,esetleg rovásírással a nevem varratnám fel a karomra. Mit gondoltok? Nem mutatna hülyén az, hogy a hátamon egy keleties szimbólum van, a karomon pedig magyar?
2010. aug. 27. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] én ha nem akarnék feltűnőt, ilyen régi ábrázolásba tetetném magamra(bal felső sarok). De googleba még tobb ehhez hasonlót találsz és messziről mégse hungaristáznak le.
2010. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én alapból elítélem a tetkót. fájdalmas és felesleges ráadásul még ronda is... egyszer úgyis kimegy a divatból és akkor már nem tudsz vele mit csinálni..
2010. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21:09

Nálam nem divat kérdése a tetoválás.Sokkal bensőségesebb jelentése van számomra,olyan akár egy amulett. :-)Amúgy meg nem fájdalmas,dehát ízlések,és pofonok. :-)

2010. aug. 29. 21:15
 4/5 Vadmeggy ***** válasza:

Mit keres rajtad egy ohm ?

Villamosmérnök vagy? :D

2011. nov. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
haha ismerek valakit akinek 34 tetovalasa van! Ne aggodj ehhez kepest neked az a ketto siman megver! :)
2017. aug. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!