Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Microdermal piercing? Körülbel...

Microdermal piercing? Körülbelül másfél hónapja csináltattam a hasamba egy microdermal piercinget, a köldökömtől kicsit lejjebb. Most vettem észre, hogy a piercing már "nem simul a bőrömre", olyan, mintha a jobb oldala kicsit kintebb állna.

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy lassan ki fog esni?Menjek vissza minél előbb a piercingeshez. Van valakinek tapasztalata?
2013. szept. 23. 18:43
 1/4 supra01 ***** válasza:
Minél előbb menj vissza, mert ő látja, hogy rendben van-e vagy esetleg valamit kell vele kezdeni!
2013. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok-sok microdermal büszke tulajdonosa vagyok, úgyhogy le tudom írni a tapasztalataimat.


Ha nincs semmi "tünet" körülötte (pirosság, szürkülés, fájdalom, szúró érzés), akkor valószínű, hogy nincs nagy baj.

Nekem van amelyik már a berakástól kezdve ferde kicsit, még sincs baja. :)

Azt mondta a piercer anno, hogy max. 1 mm hézag lehet a bőr és a fej között.

Még az is lehet probléma, ha kicsavarodik egy kicsit a fej (bár akkor meg nem ferde lenne)


Mutasd meg annak, aki berakta, az a biztos, de szerintem nem lesz baj!


Majd írd meg mit mondtak rá!


Titán ékszer? mert ha nem, akkor esélyes, hogy kijön.

2013. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Szerencsére nem fáj, nem piros, és most úgy látom, mintha normálisan lenne a bőrömben. Nem tudom, hogy titán ékszer-e, a Westendben csináltattam. Azt megkérdezhetem, hogy Neked hol vannak microdermaljaid? Mennyi ideig bírták? Volt, amit már kivetettél?
2013. szept. 28. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenfelé vannak nekem. :) A mellkasomon volt már ami kilökődött. Elszürkült körülötte a bőr és kijött.
2013. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!