Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az ujjamra hány betűt tudok...

Az ujjamra hány betűt tudok tetováltatni?

Figyelt kérdés
a gyűrűs ujjamra szeretném rátetováltatni, hogy Richárd. Nem tudom kifér-e mert azt hallottam csak 4-5 betűt lehet:// valahogy nem lehet szerintetek megoldani?

2013. szept. 24. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglepő módon a betűk méretétől függ, hogy mennyi fér fel. Alternatív megoldásként azt tudnám ajánlani, hogy NE tetováltasd az ujjadra.
2013. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Hátha a következő pasidat Józsinak fogják hívni.

Hülyén fog kinézni az ujjadon a Richárd felirat.

2013. szept. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

attól függ ha virsli ujjaid vannak akkor igen , ha ilyen csontos piszkafa akkor nem,

személyes véleményem hogy ocsmány és egyben gáz az ilyen szerelmes jellegű tetkó .. mással nem tudod kimutatni az érzelmeidet csak azzal hogy elcsúfítod magad ? használj hennát, vagy barnító krémet, az legalább eltűnik egy idő után...és új nevet pingálhatsz magadra

2013. szept. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mondtam h a szerelmem neve és nem a véleményeket kérdeztem:) nyilván azért akarom magamra tetováltatni mert fontos szerepe van az életembe. szóval a kérdés továbbra is az, hogy megoldható e, hogy kiférjen. egyébként köszi:*
2013. szept. 25. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!