Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire sötét színű a barna...

Sztrecskó kérdése:

Mennyire sötét színű a barna henna? Henna tetoválásról/festésről általában?

Figyelt kérdés
Szeretnék hennát festetni magamra, és a barna henna a természetes, ezért leginkább ebben gondolkodom. Mennyire sötét? És amikor kivilágosodik, és eltűnik, akkor a vége felé már egészen sárga? És a fekete henna hogyan működik? Mennyire fekete, és milyen színre halványodik el? Esetleg képet tudtok mutatni? Sajnos én csak olyan képeket találtam, ahol még rajta van a festék. Köszi a segítséget!

2013. szept. 29. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sokáig hennáztam. :) A barna henna a világosabb bőrön mutat jól. Egy sötétebb bőrtípuson már kevésbé vehető észre. Én fekete hennával nem szerettem dolgozni, mert nem természetes és sokaknál allergiás reakciót válthat ki. Ha követed az utasításokat, amit a festék kíván, akkor szép lesz. Ha leszeded a megszáradt, felesleges hennát a bőrödről, akkor a minta először narancssárga lesz. Ne ijedj meg, bebarnul majd! :) Úgy 5-7 nap után kezd el fakulni és kicsit narancssárgás színe lesz megint. Az is fontos, hogy milyen minőségű hennát veszel. Az olcsó, előre elkészített változatok úgy 1 hétig bírják és foltosak. Remélem segítettem. :)
2013. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz, a fekete hennat szerintem hanyagold! Ha jol kevered a termeszetes hennat, es sokaig a borodon hagyod a pasztat, egeszen sotet szint erhetsz el. A felfestett henna eloszor valoban narancsos szinu, kesobb bebarnul, kb egy nappal a felfestes utan. Mikor elkezd kopni , egyre vilagosabb barna lesz. :) hajrahajra
2013. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!