Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A friss tetoválást meddig...

A friss tetoválást meddig kell fóliázni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 12:27
 1/7 anonim válasza:
én 5 napig fóliáztam és kb másfél hétig kentem kenőccsel
2013. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éjszakát fóliáztam, aztán csak esténként, fürdésnél. Attól is függ, mekkora.
2013. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 napig fóliáztam, aztán még sokáig kenegettem, mert szárazabb típusú bőröm van. de minden tetováló mást mond, fogadd meg azt, amit a tied ajánl:)
2013. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miután elkészül kb 2 óráig volt rajta a fólia, utána még 1 hétig fóliáztam alváshoz.
2013. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2 nap után levehető, utána kenni amíg teljesen le nem hámlik.
2013. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem mindkettő tetoválásomat 3 napig kellett fóliázni, és utána kb. 1 hétig kenegettem őket. Nagyon szépen meggyógyultak. 28/N
2013. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Reggae válasza:
65%
MAX két óra fólia, utána szigorúan nem!! Bepanten kenőcs addig míg le nem esik róla az összes varr. Levegőn sokkal gyorsabban gyógyul azért ne fóliázd! Utána "egy életen át néha átkenni". Első időben olyan ruhát használj ami nem baj ha kenőcsös lesz. Naptól óvd!
2013. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!