Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválás? Vagy...

Szemöldök tetoválás? Vagy várjak amíg kinő, esetleg valamilyen szőrnövesztő trükk, amivel gyorsabban kinőne?

Figyelt kérdés
Elég ronda vékony a szemöldököm és szeretném a régit visszakapni.. Azt olvastam már vissza sem nő lehet hónapok alatt...30 vok.. Ricinust vettem,kenegetem vele... érdemes várni? A szálazott tetoválás alatt kinőne a szőr, mire mondjuk kikopik? 2-3 évig jók ezek állítólag.

2013. okt. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szálazottat csináltatsz, és tényleg hozzáértővel, akkor szerintem érdemes. Főleg, hogy ugye nem örökre szól.

Úgy meg könnyebb is lenne visszanöveszteni, mert csak ott szeded, ahol nincs tetoválva. Így viszont, hogy már ki van szedve túl vékonyra, nehéz máshogy kiszedni.

2013. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Poncsákné B. Zsuzsa válasza:
elmész egy normális kozmetikushoz, és ő visszatudja növeszteni apránként, ugyh h befesti a szemöldököd,de nem szedi olyan kicsire hanem hagyja visszanőni! sztem olcsóbb miunt egy tetválás és nincs ott a kockázat h hűlyén fogsz kinézni!
2013. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha kiszedted, úgy kell neked.
2013. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. remélem visszanéztek még:) És van valami taktika,amivel el lehetne takarni az épp "növő" szemöldököt? Mert össze-vissza nő ugyebár és elég furán néz ki... értem ezalatt,h frufru, szemüveg... Ilyesmi ????
2013. nov. 4. 14:37
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz :-)

[link]

2013. nov. 12. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!