Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás munkahelyen?

Tetoválás munkahelyen?

Figyelt kérdés
Van 3 tetoválásom. 2 a felső testemen így nem látszik a ruhától, de van egy a jobb alkaromon is, 2 hete csináltattam. ápolónak tanulok, ha kórházban fogok dolgozni ez gondot jelenthet majd? Lehetséges hogy nem vesznek fel dolgozni emiatt? Hosszú ujjú felsőt nem hordhatok minden nap, főleg nem nyáron.

2013. okt. 21. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetseges.
2013. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, munkahelyfüggő, de mikor császároztak, a műtős srácot másnap a karjáról ismertem fel, végig volt tetoválva :) Az arcára nem is emlékszem. Neki biztos megengedték.
2013. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként nem nagy tetoválás nem is annyira feltűnő egy krónikus betegségem és az implantátumom neve illetve kék színben a nemzetközi eü szimbólum. nincs szétvarrva a karom hogy a bőröm ki se látszik csak ez az egy tetkó van látható helyen kb 10cm nagyságú és ennek egy része a szöveg.
2013. okt. 21. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem gond egyáltalán a tetoválás, nekem is van látható helyen, sőt eltakarni se lehet (nem is kell) mert csak rövid ujjúban dolgozhatunk.

Nem én vagyok az egyetlen, sőt van nálunk aki tele van varrva + piercingek. Egyáltalán nem gáz.

2013. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A srác, aki engem a nyáron megvizsgált az ügyeleten, tele volt tetoválva és rövid ujjúban volt.

Aki a gipszemet csinálta, neki is volt a kezén.

Láttam már mentőből anyósülés ablakából kilógó tetovált kezet.

A kórházban, ahol szültem, vérnyomásmérésnél az ápolónő megmutatta a tetoválását.

Fogorvos megdicsérte.

Teljesen munkahelyfüggő szerintem.

Nekem van egy a felső karomon, egy teljes színes, meg egy minta az alkaromon.


Én személyes ügyfélszolgálaton dolgozok. Nekem szívás, mert nyáron is hosszú ujjúban kell lennem, főnök szerint az ügyfelek nem láthatják. :/ :/

2013. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!