Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok linkelni képeket...

Sowilo kérdése:

Tudnátok linkelni képeket szarvast ábrázoló tetoválásról?

Figyelt kérdés

[link]


Csináltatni fogok egy szarvasfej tetoválást a mellkasomra, kb ugyanabban a méretben mint a képen a srácnak. Szeretnék látni előtte egy pár hasonlót, hogy tudjak miből saját elképzelést gyártani. Tudtok segíteni?


Ja, meg kb mennyibe kerülne egy ekkora méretű tetoválás? Tudom, hogy szalontól függ, de úgy körülbelül.


2013. okt. 25. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, amúgy szerintem 20 körül.
2013. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked is szarvas a patrónusod, mint Harry Potternek?
2013. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ez-meg-az válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tessék, kerestem neked párat h véletlen se azt tetováltasd amit belinkeltél, mert az iszonyat csúnya. (legalább is szerintem) bár nekem mindegy, a lényeg h neked tetszen.

2013. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ez-meg-az


Köszönöm szépen, nagyon jók! Igazából annyira jutottam eddig, hogy szarvasfej alakzat legyen, a mellkasom közepén legyen, és a két agancs érjen fel a nyakamig.


[link]

Ha találnék egy jó tetoválót, ebből szerintem egy néhány alakítással marhajó blackwork-öt ki lehetne hozni. Hol találtad ezt a képet? :D

2013. okt. 26. 16:59
 6/7 ez-meg-az válasza:

Örülök h tudtam segíteni:d

Tumblr-n, az egy oldal, ott nagyon jó tetoválások szoktak lenni, ki is néztem már párat magamnak..:$

Ja, és sok sikerült a tetováláshoz:D

2013. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ez-meg-az válasza:
sok sikert* már fogalmazni sem bírok xD
2013. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!