Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon szeretem a tetoválásoka...

Nagyon szeretem a tetoválásokat, és én is szeretnék tenni, de fogalmam sincs hogy mit, talán tudnátok ajánlani oldalakat, vagy más formában tippeket adni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 09:34
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a tetoválásoknak jelentése van:) ha divatból csináltatod az nem olyan jó és szép.. ha mindenképpen szeretnél és nem tudod hogy milyet menj fel www.weheartit.com -ra írd be hogy tattos vagy hogy tetoválások és kiad egy csomót:) vannak nagyon szépek
2013. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hunbula ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha nem linkeket görgetve böknél rá valaki más tetkójára, hogy na ez jó ilyen nekem is jöhet, hanem azért tetováltatnál, mert érzed, hogy valamit ki kell fejezned, ami belőled fakad, valami annyira fontos számodra, hogy magadon akarod tudni, mert annyit jelent neked. Fordítva erőltetett és felszínes. Várj még egy kicsit, gondolkodj, mi az, ami a te egyéniségedből, élettapasztalatodból, érdeklődési körödből annyit jelent, hogy ne bánd meg életed végéig, hogy magadon viseled.
2013. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 3. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem addig amíg nem tudod mit akarsz addig ne csináltass tetkót.

Én 47 éves vagyok és már évekkel ezelőtt eldöntöttem,hogy akarok tetoválást.De mostanra alakult ki bennem,hogy mit is szeretnék.

Másfél hete készült el :) 47/N

2013. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es mit tettel ? :) , mar bocsanat a tegezesert :D
2013. nov. 8. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!