Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan és hol állna rajtam...

Hogyan és hol állna rajtam jól az alábbi tetoválás? 21/F

Figyelt kérdés
Először is az érdekelne hogy hol állna rajtam jól (kb 5x5 cm nagyságú legyen!) ? Második kérdésem pedig az lenne hogy a fehér része legyen-e fehér , vagy pedig ott ne legyen színezve (természetesen a fekete szöveg benne lenne így is - úgy is). A minta amit szeretnék: [link]

2013. nov. 1. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mellkason jó egy ilyen tetoválást csináltatni.Persze azt nem feltétlen fogja mindenki látni.Egyébként színezd be.A Fehér is egy szín és nagyon fontos szerintem ennél a tetoválásnál.
2013. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vádli, mellkas
2013. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy nagyobb felület kell hozzá. Amúgy egy jó tanács: olyan helyre csináltasd, ahol nem lehet látható, mert sok munkahelyen nem nézik jó szemmel a tetoválásokat, függetlenül attól, hogy mit ábrázol.
2013. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már nem ez lenne az első tetkóm, a jobb alkaromon van egy 55betűs szöveg :)
2013. nov. 1. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg még hát, de arra figyelj, hogy a rovásírás szépen legyen megcsinálni, mert a képen elég rossz
2013. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg ha már van 3D-hatások mindig jobbak, legalább az írás.
2014. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!