Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 évesen gáz a tetoválás?

15 évesen gáz a tetoválás?

Figyelt kérdés

Most töltöttem a 15. évemet, és már évek óta nagyon szeretnék egy tetoválást.

Nem nagy cucc, csak egy virágot szeretnék, nem is nagy méretű, feltűnő helyen sincs, max ha strandolni megyek, de a nyár még odébb van.

Szóval.. szerintetek nagyon gáz lenne, ha megcsináltatnám?

Mert szerintem nem, mint említettem csak nyáron látszódna strandoláskor, de azért a Ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Kérlek Titeket mellőzzetek, a sértő, ill. gúnyolódó válaszoktól.

Előre is Köszönöm!



2013. nov. 6. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen, pláne, hogy jobb helyen (értsd: nem sufniban) 16 év alatt még szülői beleegyezéssel sem állnak veled szóba!
2013. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezt egy életre magadon viseled. 16 év alatt tényleg nem is igen csinálják meg, még amúgy is növésben vagy, szóval még a minta is torzulhat. De a fő gond, hogy aki nálad idősebb, az tudja, hogy amit 15 évesen jónak gondolt az ember, pár év múlva már nevetséges a saját szemében is sokszor. Egy rossz frizurán tudsz változtatni, max pár vicces fotó marad, de a tetkótól nem szabadulsz meg.

Egy virág? Ugyan, unalmasabbat és tipikusabbat nem tudsz kitalálni? Semmi mondanivalója gondolom, csak éppen divatos. Majd akkor tetováltass, ha már egy jó ideje biztosan tudod, hogy mit akarsz (szvsz a te korodban még érlelném 2-3 évig az ötletet) és lehetőleg olyat, ami legalább neked jelent valamit.

2013. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítségeteket!
2013. nov. 6. 13:26
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, h egy jó tetováló nem állna veled szóba, amíg be nem töltöd a 18-at (és jól is teszi), olyannal meg aki 15 éveseket tetoválna, te sem akarsz varratni, hidd el! Hacsak nem vagy igénytelen white trash.
2013. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem várjál vele legalább 3 évet
2013. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan művész, akitől olyan munkát kapnál a bőrödre, amit boldogan nézegetsz majd x év múlva is, elküldene 15 évesen. 16 fölött szülői engedéllyel azt hiszem, 18 fölött egyedül lehet tetoválni. Nem éri meg neki bevállalni egy fiatal klienst.

A mintát illetően, lehet meggondolod ezt még. Ha pár év múlva is ugyanígy szeretnéd, akkor elmész és megcsináltatod, nem megy sehova a tetoválószakma. Azért nem éri meg a testeden viselni, hogy neked is legyen...

2013. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Várj még vele egy picit! Én is szerettem volna mindig, kb 12 éves koromtól kezdve, de minden hónapban mást kb... Szerintem kell egy x év még, hogy a személyiséged teljesen kifejlődjön, és tudd, mit, hova, és legfőképpen MIÉRT akarsz. A tetoválás sajnos manapság divat lett, pedig ez önkifejezés. Én 19 voltam (sőt, mire begyógyult a seb, már 20 :) ) mikor az elsőt csináltattam. Mindegyik tetoválásomat magamnak terveztem, ettől egyediek, és számomra óriási a jelentéstartalmuk. 18-at várd meg :) Ez csak egy jó tanács, nem muszáj megfogadni, de hidd el... ahogy a második hozzászóló frappánsan megfogalmazta, erről nem csak 1-2 vicces fotó marad fent... hanem egy egész életet végigkísérő tükörkép... :)
2013. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a 15. születésnapom előtt 1-2 hónappal kaptam meg az első tetoválásomat. Anyám egyik ismerőse tetoválóművész és vállalta az elkészítését.

A másodikat 16 évesen csináltattam.

Most 19 vagyok, de egyiket sem bántam meg. Előtte persze jól átgondoltam, és olyan mintát választottam ami nekem jelent valamit, és soha nem unnám meg.

2013. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lgl3 válasza:
a natural test sosem megy ki a divatbol, szerintem se piercing se fülbevaló se tetoválás se semmi ilyesmi nem szükséges ahoz hogy jol nézz ki, de ahány ember annyi nézőpont, de a kérdésedre válaszolva szerintem hagyd pihenni ezt a dolgot amig 18 nem leszel mert normális helyen nem fogják meg csinálni és lehet addigra más lesz az elképzelésed a tetoválásokkal kapcsolatban. remélem tudtam segíteni ;)
2013. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, szerintem szard le mit mondanak ezek az ismeretlen emberek itt gyakorin, mert semmi közük az életedhez.

Miért alapoznál olyanok véleményére, akiket nem is ismersz? Ha írnak negatív, lebeszélő kritikát arra, hogy Te egy virágot szeretnél tetováltatni, akkor Te tényleg képes lennél lemondani erről?

Én nem szeretnék senkinek az életébe belepofázni vagy bármi, de mindenkinek a szubjektív dolga, hogy mit csinál és mikor. Erre alapozva jó lenne, ha ez lebegne mindenki szeme előtt amikor beleköt, kritizál másokat. Én egyébként azt gondolom ( mint említettem ezt sem kell meghallgatni, hisz én is ugyanúgy ismeretlen vagyok számodra ), hogyha nagy jelentéssel bír a virág Neked, akkor csináltasd meg. Nekem is 15 évesen lett tetoválásom ,egy Om szimbólum, ami azért eléggé befolyásoló dolog az életemben vallásilag is. Én nem bántam meg, ha megcsináltatod, remélem Te sem fogod. : )

2014. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!