Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti tetováltatnátok magatokra?

Ti tetováltatnátok magatokra?

Figyelt kérdés

Sok embernek van tetoválása és én is ezen gondolkodom, de csak nagyon pict pl.: egy dőlt betűs írás a csuklómon/a kezemen/ujjamon vagy egy pici virág.. madarak a csuklómon "repülnek" stb.

Ti mit gondoltok tetoválnátok magatokra bármi kis pici irást, valamit? Ha igen milyet? (linkbe) :)



2013. nov. 5. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy ,hogy mekkora ,de nem szeretnék tetkót. Az ízléses mini apróval nincs bajom de nekem nem kell a bőrömre. :))
2013. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én gondolkodtam már rajta.

De csakis olyan helyre ahol ha nem akarom nem látják.

Például alkarra kézfejre nyakra tuti nem.

Azért nem vágok neki mert lehet belehalnék a minta felénél és befejezetlen munkát meg nem szeretnék.

2013. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én varrattam, nem bántam meg. A bal csuklómon a nevem kezdőbetűje, a jobbon egy elefánt karcolata. Tervezem a harmadikat :) De vigyázz, ha elkezded nem állsz le :) Én is azt mondtam az első után nem lesz másik. Tévedtem. A pici ízléses tetoválások szerintem elfogadhatóak, főleg, ha el is tudok őket takarni, ha szükség úgy kívánja. Csak olyan helyre varrass, ahol takarható.
2013. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SzilKa ***** válasza:
75%
Én a teljes jobb karomat szeretném mesefigurákkal telepakoltatni :)
2013. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van, de szeretnék még. Másokon is tetszik, szerintem mindenki azt csinál a saját testével, amit akar.

Nem is értem azokat az embereket, akik beidegesednek vagy mérgesek lesznek egy tetoválásól. mármint kajak, ránéznek egy virágra egy másik ember vállán és előjön belőlük az állat. Ez nem normális :D

2013. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kicsivel nekem sincs bajom, apámnak is van két kicsije(5cm²) még a katonaságban kapta 40 évvel ezelőtt, de én nekem nincs rá szükségem.
2013. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van tetkom. De ez divat tetko kb. :) valami egyedibbet
2013. nov. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem van tetoválásom már, de olyan divattetkókat, mint amiket te most itt felsoroltál olyan semmiféleképpen nem csináltatnék. nekem fontos szemont az egyediség
2013. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen a tetkód egyedi! Amiket felsoroltál, 'tömegtetkók' és biztos, hogy később, mikor már a tizedik jön beled szembe, megbánod. Nekem 2 kicsi tetkóm van, mindkettőt magam terveztem és rajzoltam, és garantálom, senki máson nem jön szembe!!! Ne divatból varrass, ez önkifejezés. Olyat csináltass, ami jellemző Rád! Figyelj oda, hol és kivel csináltatod, fontos a higiénia! És jól válaszd meg a testeden a helyet, néha sajnos el kell takarni, mert a tetoválásokkal szembeni előítélet sajnos még mindig nem szűnt meg....
2013. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Van 3 is. Mindhárom picike. Az egyik a csuklómon, a másik a bal alkaromon, csak úgy "a semmibe". Erre be is szólt a tetováló. :D Hogy az ott lóg a levegőben. De nekem így tetszett. A harmadik, pedig a lábfejemen. Az "tucat", de rám nagyon jellemző, így telibe kaksizom kinek van ilyenje. A negyediket tavasszal fogom varratni, az teljesen egyedi lesz, egy dátum, számomra hatalmas értéket képvisel és tisztelgek valakinek. A tarkómon lesz.
2013. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!