Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy tetoválás elhalványul vagy kifakul az évek során?

Figyelt kérdés
És ha valaki csináltat egy tetoválást az örökre ott marad vagy néha meg kell erősíteni, hogy ne halványodjon el?
2013. nov. 7. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:

És még annyi, hogy heges bőrfelületre is csinálnak tetoválást?


Azért akarom, hogy a tetoválás "eltakarja" a heget.

2013. nov. 7. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
halványulni halványul, de nem tűnik el, viszont szerintem nem a legegészségesebb hegre varratni
2013. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik fakul valamennyit, 10-20 évente ajánlott újra ütetni :D de úgyis látni fogod :D
2013. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenhol fakulnak a tetoválások, de ahol sokat "használod" ott méginkább, gondolok itt az ujj tetoválásokra, nem is értem azok miért jók, biztosan kikopnak. gyógyulás után is lehet, hogy át kell menni rajta, mert miközben regenrálódik a bőr stb, kidob magából némi festéket, így lehet foltos lesz a végeredmény.

én úgy tudom, hogy függ attól milyen fajta heg, és ha nagyon érdes a felülete akkor nem biztos, hogy bevállalják, mert azon nehezebb dolgozni.

2013. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!