Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A csukló tetoválás hátrány...

A csukló tetoválás hátrány irodai munkánál?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy azért nem fognak felvenni?
2013. nov. 18. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, hátrány
2013. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen,nekem van pár ismerösöm aki tetkók miatt nem kappta meg a melot. van akinek nykán van van akinek a kézfején. Ezek simán lehetnek kizáró okok.
2013. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
dolgoztam a postán, és bankban, ott simán kizáró ok, és egy call centeres csajt azért nem vettek fel, mert nem volt hajlandó minden nap kivenni az orrából egy egészen apró piercinget, pedig csak egy apró kő volt, és amúgy a csaj normálisan, üzletiesen nézett ki. Nálunk az ilyet már fel se veszik, pedig nem ügyfelezünk, csak irodai munka, egymás kezét látjuk csak.
2013. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy a mai világban kinézik a piercinges-tetovált embereket... Hálistennek dolgoztam már így irodában, vendéglátásban, most meg boltban is, sehol sem szóltak meg emiatt. Remélem a továbbiakban is így lesz.
2013. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha kenném olyan krémmel ami olyan mint az alapozó es eltunteti amíg le nem mosom. Ha így csinálnám akkor se vennének fel? Inkább ne tetováltassak?
2013. nov. 18. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Tesom sokaig irodaban dolgozott, egyszeruen csak felvett egy karorat, ami eltakarta.

Nekem itt kulfoldon semmilyen hatranyom nem szarmazott a tetovalasaimbol.

2013. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Inkább ne tetováltass, egy éve csináltattam és már megbántam.
2013. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Milyet csináltattál amit megbántál?
2013. nov. 20. 11:08
 9/11 anonim válasza:

Kettő kínai jelet az alkaromra.

A helye a baj, ha a hátamon lenne nem zavarna, csak így nem tudom mindig eltakarni. :)

2013. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetoválást nem is azért csinál az ember, hogy eltakarjon.. Előtte kellett volna gondolkozni, hogy hova tetováltatod, ha már ott takargatni akarod és zavar..!
2013. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!