Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék a combomra egy...

Szeretnék a combomra egy tetoválást!?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy kép keretet amiben van egy kép, szembol a kutyámról. Nem fognak lenézni ez miatt az emberek? 19L
2013. nov. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

lenézni senki nem fog de szerinte nem jó ötlet, én tiszteletben tartom a legextrémebb tetoválásokat is, de ha nem akarsz kellemetlenséget akkor valahogy máshogy old meg, én pl a fülem mögé fogok nemsokára egy mancsnyomot :)

de ha tudod hogy nem dogod megbánni és később nem lesz kellemetlen (amit kötve hiszek) akkor csináltasd de jól nézd meg kivel mert könnyen el lehet rontani.

Én lebeszélnélek róla:/


18/L

2013. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, lesznek olyan bigott tagok, akik emiatt lenéznek. Szard le őket. :)
2013. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Aha, eljutsz majd odáig egy fiúval aki előtt levetkőzöl és akkor lány létedre ott van a combodon egy olyan tetko, hogy kép keret és benne egy kutya. Most ezt így elképzeltem, én ott helyben kapnék hányingert és elfutnék. Lenézni nem néznélek le, az ötlet miatt sem nézlek le, csak a legtöbb fiú hidd el nem szereti az ilyen tetkókat!!!
2013. nov. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó, mert te ismered a legtöbb fiú véleményét?? kétlem. Az meg, hogy lehánynád, azért egy kicsit groteszk, nem gondolod??



Kérdező! Ha bizonytalan vagy, akkor inkább ne, esetleg a csuklódra egy mancsnyomot? :) meg mellé a nevét :)

2013. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

érdekes elképzelés.. ha neked ez tetszik és nem fogod megbánni, akkor csináld!

ha "pasival odáig jutsz"... az remélhetőleg olyan pasi lesz, aki szeret téged és elfogad tetoválással meg mindennel együtt! :) a 3-as hozzászólással ne foglalkozz, kb olyan intelligens lehet, mint egy talicska :)

2013. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
centirufugát?
2013. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!