Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 1hetes tetoválást ki lehet...

1hetes tetoválást ki lehet áztatni fürdés közben? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

1hete csinaltattam a tetovalasomat..bepanthennel kenegettem le is hamlott szepen es meg is gyogyult..

Az lenne a kerdesem hogy furdesnel ki aztathatom azaz rendesen furodhetek nem kell feltenem hogy viz megy ra..? Es meg annyi hogy kenegessem.e meg bepanthennel vagy eleg lesz egy tesapolo krem?



2013. nov. 25. 19:24
 1/4 theBarbi válasza:
En 2 napig kenegettem 4 nap utan aztattam es semmi baja nem lett.
2013. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dorethea válasza:
Ha már begyógyult, logikus, hogy nem jut el odáig a víz. nem kell félni, semmi baja sem lesz
2013. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzilKa ***** válasza:
100%

Azért én 2-3 hétig nem áztatnám, kár lenne kockáztatni. Zuhany nem gond, rámehet a víz, de még ne áztasd.

Ha lehámlott, elég a testápoló krémmel kenni.


Egy tetováló

2013. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 éve tetováltatom magam és általában 2-3 nap után már simán fürdök vele kádban, soha egy sem ázott ki. A tiszta víz nem árt meg neki, de ha lehet amíg lehámlik tényleg ne ázzál órákig habfürdős vízben.
2013. nov. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!