Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik betűtípussal jobb? kép...

Melyik betűtípussal jobb? kép lent : )

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

A segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni,abban,hogy szerintetek melyik betűtípussal nézne jobban ki ez az "idézet". Tudom,hogy nekem kell döntenem hisz én fogom viselni,de mégis érdekel a véleményetek . :)


Két felirat ötletem van, az egyik:


[link]

[link]

[link]


és van egy hasonló felirat ötletem :

[link]


u.i:

combon mennyire fájdalmas a tetoválás? ( a bokámon már van és ott egyáltalán nem fájt)

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2013. dec. 1. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a második:)
2013. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó és az első tetszik. :) Arról hogy mennyire fájdalmas, nem tudok nyilatkozni :D 14L
2013. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Betűtípusra nekem az utolsó tetszik talán a legjobban. Viszont szövegre szerintem mind a kettő elég semmitmondó:s
2013. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ! :)

#3 nekem van jelentése, és talán ez a legfontosabb.. eddigi életem elég nehéz részén vagyok túl, vagyis remélem túl vagyok rajta.. ezzel a tetoválással szeretném lezárni,és elhitetni magammal,hogy mostantól minden más lesz:)

Azt szeretném,hogy ha reggelente meglátom magamon mosolyogva induljak,hogy úgy nap új lehetőség és vágjunk bele! Sok szövegen gondolkoztam és ez a kettő fogott meg nagyon, de ha neked van még ötleted szivesen fogadom :)

2013. dec. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!