Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha egy gyémánt tetoválást...

Ha egy gyémánt tetoválást láttok, nektek mi jut róla az eszetekbe? Nekem személy szerint az, hogy a viselője erős és majd' minden csapást kibír, mint a gyémánt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha régebben látok ilyet szintén hasonló jutna eszembe, de mostanában csak olyasmit gondolok az ilyen tetoválásokról, hogy a viselőjük, szeret csillogni, tündökölni, különlegesnek érzi magát.
2013. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez eléggé lelomboz.
2013. dec. 1. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem, hogy őszinte legyek, a feltűnéssel, a "trendiséggel" és a tucatsággal egyenlő. nagyon sokan tetováltatnak ilyen mintát mostanság. de ezt leszámítva a csillogás, a pénz és a hatalom, valamint a mások kizsákmányolása is eszemben jut, mert az is egy olyan munka, amibe nem a bányászoknak kinyomják a szemét a fáradtságos munkáért aprópénzzel.

csak ezek után jut eszembe róla az, hogy milyen erős szerkezetű.

2013. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*nem az nem kell, bocsi.
2013. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te is lelombozol:D de köszönöm nektek a válaszokat!:D
2013. dec. 1. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a pénz, a csillogás meg a tucatdolgok jutnak róla eszembe:s
2013. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

első vagyok...

figyu, ha ilyet szeretnél csináltasd meg. Nekem is van pár. De azt nézd, hogy számodra mit jelent. Tudom lehet mások majd azt fogják hinni, hogy na ez is csak egy divattetkó. De te tudod, hogy neked fontos.

2013. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, h milyen az a gyèmànt...lehet emo/scene divat, kifejezheti azt is, amit ìrsz, és a felszìnes csillogàst is.
2013. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Amandaroza ***** válasza:

Nekem tetszik :)Én is fontolgatom,hogy kell egy szép gyémánt,csak még nem tudom hova és milyen körítést tetessek hozzá.

[link]

2013. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem csilivili,színes ragyogó tenyérméretű gyémántra gondoltam:\ :D hanem egyszerű,kisebb méretűre.
2013. dec. 3. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!