Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hölgyek kik fiatal korukban...

Detti97 kérdése:

Hölgyek kik fiatal korukban csináltattak tetkót, de már megöregedtek, vagy aki látott ilyet! Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Engem nagyon vonzanak a tetoválások, de szeretnék gondolni az öreg éveimre, hogy olyan korban hogy néz ki egy tetkó? mert kicsit biztos h fogok csináltatni, az nem tud annyira elcsúnyulni öreg bőrömön, de szeretnék egy nagyobbat a lapockám és a vállam közé, de nem tudom, hogy az hogy nézne ki mikor megöregszem... Aki csináltatott, és már megöregedett mi a véleménye? megbántátok?

2013. dec. 4. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni, mert 23 éves vagyok, és nem is láttam, de... Öreg korodban így se-úgy se lesz szép a bőröd, lapockán meg úgysem fogod látni. De amúgy tégy úgy, ahogy jónak látod :)
2013. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tessék, így néz ki:


[link]

2013. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem még csak 3 van de tervezek egy nagyot az alkaromra, egy nagyon a combomra, téli szünetben a bokámra és intim helyre is fogok hamarosan..a legkevésbé erdekel mi lesz ha megoregedek, lehet meg se fogok ki tudja nem-e halok meg holnap, oreg koromban ugyis ronda leszek de akkor is ugyanolyan büszke akarok rajuk lenni mint most:)


L

2013. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem érint az öreg téma, 16 éves vagyok és 3 tetkóm van.

1 a csuklómon, egy a kulcscsontomon és 1 a bordáimon :)

2013. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!