Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítési probléma....

Szőrtelenítési probléma. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon erős, sötét a szőrzetem mind lábon, de ami rosszabb, intim területen is.

A lábam szőrtelenítésével kezdtem, borotválással. Aztán mikor már nagyon megerősödött, kipróbáltam a meleg gyantát (kozmetikus), de hát azzal ugye meg kell várni, hogy megnőjön egy bizonyos hosszig. Próbáltam már epilálni, de az annyira nem vált be.

Viszont ami problémásabb, az intim területek. Eddig bikinivonalon borotvát használtam, valamint néha rászántam magam a gyantára (szintén kozmetikus). Most azonban szeretném kipróbálni az epilátort. Eddig leszedtem borotvával egy részt, hogy ha majd kellően megnő, le tudjam vele szedni.

Nagyon tartok ettől! Szerintetek ez beválhat? Olvastam a neten egy intim kozmetikáról, de hát az nagyon drága lenne, ha mindent meg akarnék csináltatni, és ha még egyszer oké is, nincs lehetőségem másfél havonta többezer forintot költeni erre.

Van valami jó tippetek a témában? Előre is nagyon köszönöm a segítséget! 15/L



2013. nov. 16. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fájni fog,ez biztos!Mindig kis területet feszíts ki és körkörösen érdemes mozgatni az epilátort.A szőrnövéssel ellentétesen.Utána mindenképpen használj nyugtató,gyulladáscsökkentő krémet.
2013. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Ne borotváld a divat kedvéért. Majd ha szőrtüsző gyulladásod lesz, akkor jajgathatsz.
2013. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért használok borotvát, mert egyszerű, nem mindig van lehetőségem gyantáztatni, nem pedig divatból.
2013. nov. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!