Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Pesten ki a legjobb portré...

Pesten ki a legjobb portré tetováló?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk a cicáinkat magunkra varratni, de azt szeretnénk, hogy tökéletes legyen, és a lehető legjobb tetoválómestert keressük :)


Köszi előre is!


2013. dec. 7. 15:32
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy ha nem Pesten, akkor bárhol :)
2013. dec. 7. 15:58
 2/10 anonim ***** válasza:
ifj. Bárándy Imre. Nekem készített portré tetoválást, és mintha egy festmény lenne. Nagyon ügyes, és nagyon jól dolgozik. Nem olcsó, viszont szerintem ezen nem érdemes spórolni. Lehet hogy vannak még jó portré tetoválók, de én csak őt ismerem.
2013. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megnéztem tényleg szépen dolgozik :)
2013. dec. 7. 23:09
 4/10 SzilKa ***** válasza:

Cica portréban szerintem Simon Zsófi (Tyutyu tattoo), vagy Bélteczky Zsófi (Invictus) van otthon igazán, utóbbi nagyon felkapott lett, ezáltal hosszú nála a várakozási idő és elég beképzelt is, de tény hogy nagyon ügyes.


Bárándy felett meg szerintem bőven eljárt az idő, már régesrég lekörözték az újabb tehetségek... Csak ezt ő nem akarja észrevenni :)

2013. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem vitatkozom mert természetesen mindenkitől van jobb, de én Bárándy Imit ismerem ezért írtam őt. Egyébként egy tetováló felett hogyan jár el az idő? Szerintem nem lesz tehetségtelenebb azért mert "öregszik". Egyébként amit nekem készített portré tetoválást Amerikában ottani tetoválók csodálták és dicsérték a munkáját.
2013. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SzilKa ***** válasza:

úgy tud eljárni felette az idő, hogy nem fejleszti magát tovább, nem tartja a rohanó iramot az új technikákkal és az új tehetségekkel stb.

Nem azt mondtam, hogy Bárándy nem jó, de már nem ő a legjobb.

Nézd meg pl. Müllner Csaba, Oravecz Szabolcs, Adamik Erik, Molnár Ádám munkáit, és meglátod. Peace :)

2013. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
basszus ez a Bélteczky Zsófi atom! :O :O azt hiszem megvan ő az én emberem :) És mit takar az, hogy beképzelt? :P azért nem lekezelő ugye? :D
2013. dec. 8. 21:26
 8/10 Tóthné Marika válasza:
100%

Zsófi rendkívül tehetséges, de ehhez akkora ego párosul, hogy alig fér el a stúdióban, valamint eléggé ordenáré és lekezelő a stílusa is.

Majd egyszer talán felnő, és változtat a viselkedésén.

De én személy szerint úgy érzem, hogy nem lennék hajlandó ezek miatt a tűje alá feküdni.

2013. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele kibírom azt a pár órát a tökéletes és minőségi tetoválás érdekében :P csinálja meg legyen szép aztán viszlát :D köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 13. 08:09
 10/10 Timici_timicike válasza:
Szia.Végül elmentél Bélteczky Zsófiához?Mennyire voltál megelégedve a munkájával?
2014. dec. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!