Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért kell a friss tetoválást...

Miért kell a friss tetoválást lefoliázni? Hány napig kell?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy ne menjen bele a mocsok. nem sokáig, 1-3nap.
2013. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
plusz, hogy ne tudjon rajt vastag varasodás képződni.
2013. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Napközbe is vagy elég ha estére foliázom?

Ma befoliáztas és jött belöle a színe miért?

2013. dec. 11. 17:09
 4/11 anonim ***** válasza:
nappal és éjszaka is be kell 2-3 napig, és cserélni kell a fóliát pár óránként. (jó, éjszaka azért nem kell felkeni, hogy törölgesd, de nappal mindenképp érdemes.)Szárazra törlöd, vékonyan bekened bepanthennel vagy valami hámosítóval utána fólia. Így egyrészt nem megy bele a piszok,nem ragad bele a ruhád másrészt szebben megmarad a festék benne, mert nem, vagy kevésbé varasodik és gyorsabban gyógyul. Valamennyi festéket kidob a bőr mindig, de ez normális. Érdemes vele nyűglődni, mert sokkal szebb lesz a tetkód ha betartod.
2013. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocsi, varasodik alatt azt értettem, hogy szárad. :-)minden seb varasodik, de ne hagyd hogy kiszáradjon.
2013. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké köszi!

Minden csere elött le kell mosni úgye?

2013. dec. 11. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
igen le kell
2013. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az normális ha lefoliázom és rá kb 15 20 percremár látszik hogy jön ki a festék?
2013. dec. 11. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem sok tetoválásom van, azt az egyet kellett újraüttetni, amit fóliáztam, mert kiázott a festék.


Ha elmész, vagy fel kell öltözni, tegyél rá, hogy ragadjon bele a ruha és ne menjen bele a mocsok, de otthon az a legjobb, ha levegőn van.


Abba gondolj bele, anyukád mit mondott, mikor sebes volt a térded? Az enyém azt, hogy ha nem ragasztom be, levegőzik, hamarabb gyógyul.


Döntsd el.

2013. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem meg azt mondtak csak elsö éjszaka kell,

mindenki mást mond!

2013. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!