Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami ötletes tetoválást vádlira?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni egy tetoválást vádlira, és szeretném ha valami ötletes lenne.

Eddig valami számot akartam, de lehet jobb lenne valami figura, vagy fene tudja.

Segítenétek? :D


18/F


2013. dec. 17. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat tetováltass, aminek számodra van jelentése. Most ha odavarratsz egy hello kittyt, annak semmi értelme, és 2 év múlva megutálod, aztán lehet lèzereztetni.
2013. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi mondjuk meg neked, mit varrass magadra? Megvan, hogy tetkót szeretnél, megvan, hogy hová, már csak a lényeg nincs, hogy mit. Nem rohan el a tetoválóbiznisz, ha két év múlva találod meg a mintát, amit a hátralévő hetven évben magadon viselsz majd, akkor se dől össze a világ.
2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire ötlettelen vagy, akkor inkább semmit! Igaza van a 2-nak jobb lenne, ha várnál egy picit. Én vádlira valami kígyót vagy sárkányt csináltatnék, de egy biztos, szerelmemmel kapcsolatos dolgot soha, sehova nem varratnék fel!
2013. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ötleted sincs,csak akarsz egyet? Szerintem ne. én 6 évig gondolkoztam a tuti mintán.

Amúgy vádlira én személy szerint nyugati stílusú sákáy tudnék elképzelni,ahogy repül felfelé a vádlin( Kép nem tudom van-e ilyen de szerintem el lehet képzelni), vagy én az első kutyám képén is elgondolkoztam már, a lényeg,hogy legyen jelentése és tudd,hogy miért pont az a minta. Pl ha zenélsz komolyabban, akkor a vádlin jól néz ki egy gitár is akár, vagy egy szétágazó fa stb...

20/L

2013. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Simán azért nem csináltathatok tetkót mert jól néz ki? :D
2013. dec. 20. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
De...aztán megbánod, megunod, megutálod, és sok pénzt költesz rá, hogy eltűnjön.
2013. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, majd sok sikert a takaráshoz is. Legalább annyi legyen benned,hogy nem sufnitetkóshoz mész
2013. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!