Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss (2napos-1hetes) tetovala...

Friss (2napos-1hetes) tetovalast el lehet mar tavolitani? Ha nem akkor mennyit kell elotte varni?

Figyelt kérdés
Tetovalas, eltavolitas, lezer, friss,

2013. dec. 21. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem, mert alapból egy seb. A lézer meg elég durva dolog, felhólyagosít stb, friss tetkót nem lehet. De nem is értem, hogy miért csináltattad akkor?
2013. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Amíg nem gyógyul le tökéletesen addig biztosan nem fognak hozzányúlni neked, de pontosan mennyi időt kell várni, azt megmondják ott ahol az eltávolítást fogják csinálni.
2013. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Okes, koszi, amugy nem azert szedem le mert nem tetszik a minta hanem azert mert szarul csinaltak meg, szoval leszedetem aztan ujravarratom
2013. dec. 21. 19:43
 4/14 anonim ***** válasza:
szarul? hol csináltattad? kép?
2013. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet légyszi.
2013. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 SzilKa ***** válasza:

nem is biztos, hogy a javításhoz szükséges a lézerezés, egy profi sok mindent tud szépen takarni, ha nem reménytelen... Képet látva többet tudnék mondani. Amúgy a lézerezés elég hosszadalmas és fájdalmas folyamat és mindenképpen teljesen gyógyult bőrfelület kell hozzá, szerintem legalább egy hónapot várnék vele. De mint írtam, nem is biztos, hogy kell lézereztetni. Rakj fel képet :)


egy tetováló

2013. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat, a gond az hogy egy kör lett volna de ehelyett amikor felalltam es kinyult a borom akkor ovalis lett, szoval nemtudom mit csinaljak:/ nem tudom hogy kell kepet felrani sajnos
2013. dec. 23. 00:04
 8/14 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu és belinkeled ide
2013. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eleg rossz a kep, es friss is a tetko szoval pirosas de azert lehet latni. [link]
2013. dec. 23. 11:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Annyira nem csúnya,de mivel,hogy fehér,,hála égnek így tökéletesen tudják javítani.

Igazi tetováló művészt keress.Ő olyat hoz ki ebből hogy megszólal :D

Szerintem nem fog olyan sokba kerülni,mint ha eltávolítanák :)

2013. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!