Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez jó lenne tetoválásnak?

Ez jó lenne tetoválásnak?

Figyelt kérdés

Az őrület (...) az, mikor valakik ugyanazt az átkozott dolgot csinálják újra meg újra, meg újra meg újra, azt várva, hogy változzon. Na, ez az őrület.(vagy angolul)


Gondolkoztam már minden félén képen mintán de úgy gondolom hogy egy idézetet ami rám vall nem bánnék meg soha



2013. dec. 27. 23:47
 1/6 anonim válasza:
Ha úgy gondolkod h ez a tetko te lennél akkor jó de ha nem vagy benne biztos és csak tetszik az idézet akkor írd fel egy lapra és rakd ki a faladra
2013. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
angolul sokkal jobb :DD de akkor már inkább Jason tetkóját varratnám magamra ha már far cry
2013. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hosszú.
2013. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Angolul szerintem rövidebb
2013. dec. 28. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
h van angolul?
2014. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again, expecting... shit to change. That... is crazy
2014. jan. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!