Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen szakra menjek?

Milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég kicsi lehettem amikor rájöttem,hogy mi is az a tetoválás,azóta oda vagyok értük.

Szerencsére rajz terén jó is vagyok.Most 8.ba járok kb 7-8 éves lehettem,amikor eldöntöttem hogy szeretnék én is tetoválásokkal foglalkozni(elég röhejesen hangzik,mert ilyen idősen az embernek még fogalma sincs arról,hogy mi szeretne lenni...)De nekem azóta sem változott a véleményem.

Mivel szeretnék majd a későbbiekben tetoválni,ezért először arra gondoltam,hogy grafikus szakra megyek egy iskolába de utána arra gondoltam,mi van ha nem vagyok elég jó stb és így egy másik szakközép iskolára is gondoltam ami már nem a rajzal foglalkozik hanem más dolgokkal foglalkozik pl.vendéglátó iparral.


Szerintetek ha tetoválni szeretnék mekkora előnnyel járna a grafikus szak?



2014. jan. 5. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tetoválással akarsz foglalkozni, ahhoz saját szalont kell nyitnod. Ahhoz pedig kizárólag pénzre lesz szükséged, nem tanulásra. A tanulás szart se ér. Kapcsolatok, meg pénz ami számít csak.
2014. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na..Tételezzük fel nyitok egy szalont,nem fejlesztem tovább a képességeimet.

Belefektetek a szalonba nemtudom hány milliókat,de kb egy ember se jön majd be hozzám mert nem tudok tetoválni.

Nem szalont akarok vezetni,hanem szalonban akarok dolgozni.

2014. jan. 5. 11:00
 3/6 SzilKa ***** válasza:

Mindenképp előnnyel járna a grafikus szak. Ha elég jónak érzed magad a rajzban (azért kérdezz meg egy rajztanárt vagy hasonlót, hogy szerinte is tehetséges vagy-e), akkor inkább grafikus szakra menj.

Egyébként ha nem is a szalonnyitáshoz, de a felszereléshez és a tanuláshoz valóban szükség lesz majd sok pénzre.


Egy tetováló

2014. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzilKa ***** válasza:
Illetve nyelveket tanulni is fontos, ha boldogulni szeretnél a szakmában. A legtöbb tetováló kijár külföldre dolgozni, ugyanis az itthoni munkából kevesen tudnának rendesen megélni.
2014. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel en grafika szakon vagyok az egyetemen, tudnod kell par dolgot : nagyon jo kell legyel, ahhoz hogy egyaltalan az emberek figyeljenek fel rad, mint tetovalo muvesz kell melle rengeteg szerencse is es a tehetseg sem mellekes. Rengeteg jo kepessegu embert ismerek, akik usznak az arral,neked meg van idod, ne egy dologra koncentralj. Sajnos eleg rizikos ezt valasztani. Szerintem, mint reklamgrafikus; designer tudsz elhelyezkedni konnyebben, mellette persze tetovalhatsz. Sajat velemeny az egesz, nyolcadikban meg ne zarj ki lehetosegeket, meg van idod eldonteni :)
2014. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!