Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen szimbólumok vannak,...

Milyen szimbólumok vannak, amik védelmet jelentenek, nyújtanak a rossz dolgokkal szemben?

Figyelt kérdés

Volt már részem pár rossz élményben, még most is elég labilis vagyok lelkileg, van az alkarom közepén egy régi heg és arra szeretnék tetováltatni valamit, ami pozitív töltetű mindenképp vagy egyszerűen csak 'megvéd a rossztól'.

Köszönöm előre is!


2014. jan. 14. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Ezek alapján egy pentagra mlenne a legmegfelelőbb, cska mivel rengetegen nem tudják majd, hogy mi a pentagram és mi a pentákulum, ezért szerintem ez kilőve. Mondanám, hogy akkor tetess győzelmi rúnát rá, viszont! Ezt neked kellene egyes egyedül meghoznod. Ha már összefirkáltatod a kezed, akkor leglaább olyan ábrát válassz, ami csakis a Te döntésed. Nézegess a neten, olvass utána, és biztosan találsz olyat, amire azt mondod "Igen, ez kell nekem, ez vagyok én".

2014. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

A törököknél van a kék szem, ami megvéd a rossztól, egy olyat tudnék elképzelni élethű 3D-s kialakítással, mintha egy láncon lógna..

egy tetováló

2014. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszaitokat!

A pentagrammal tényleg az a baj, hogy sokan azt fogják hinni valami Isten ellenes lány lettem és azt nagyon nem szeretném..győzelmi rúnáról meg nem találtam képet. :S

A második ötlet is tetszik és láttam nagyon szép képeket a neten hasonló tetoválásokról, csak az a baj, hogy a 3D nem az én világom, csak a fekete, egyszerűbb mintákat kedvelem.

Esetleg nincs ötletetek a bátorságra, erőre? Sokat nézelődtem a neten és ilyesmiket találtam:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az első nekem nagyon tetszik, őszintén szólva, csak kicsit talán túl sok, az én ízlésemhez.. Nem tudom. :S

2014. jan. 15. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Tyr rúnája bár "egyszerű" - felfelé mtuató nyíl -, viszont ksi fnatáziával, körítéssel gyönyörű ábrát lehet összehozni.
2014. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fatima keze-Hamsa is védelmező szimbólum már nagyon rég óta.Igaz ez inkább a rossz emberektől véd.
2014. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóthné Marika válasza:
2014. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!