Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hogy találjam meg...

Szerintetek hogy találjam meg a megfelelőt? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, és majd ha 18 leszek, szeretnék egy tetoválást. Már most elkezdtem mintákat keresgélni, mert nem szeretném, hogy elkapkodott döntés legyen. Ismerem magam, és tudom, hogy amint csináltathatnék tetoválást (most azért nem lehet, mert a sulinkban tilos), az első mintára, ami kicsit is tetszik, azt hinném, hogy az a legjobb, aztán később megbánnám. Szóval arra gondoltam, hogy már most keresgélek, mert ha találok egy olyan mintát, amire még 2 év múlva is azt mondom, hogy ez a tökéletes, akkor azt már nem fogom megbánni.

Szóval szerintetek hol nézelődjek? Valami olyat szeretnék, ami személyes, aminek tényleg van jelentése számomra, és valami olyan, ami tényleg egyedi.

Még egy kérdésem van: Szerintetek hová csináltassam majd? Valami kicsit szeretnék és fekete-fehéret, vagy max. olyat, amiben 1 szín van a feketén kívül. Arra gondoltam, hogy a csukló jó lenne, de ott állítólag eléggé fáj, és nem tudom, mennyire bírnám ki. Valakinek van erről tapasztalata?

Köszi, hogy végigolvastad, bocsi, ha hosszú lett!


2014. jan. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

18 év alatt egyébként is csak szülői engedéllyel lehet.


Csuklóra semmiképpen nem ajánlom. 16 évesen nem hiszem, hogy biztosan tudod, hogy milyen munkahelyen fogsz kikötni, a legtöbb helyen pedig akadály, ha jól látható helyen van valakinek tetoválása.

Éppen ezért olyan helyre érdemes, amit télen-nyáron el tudsz takarni, ha kell.

2014. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy amúgy is szülői engedély kellene, de azzal nem lenne gond, a szüleimmel már beszéltem róla, és azt mondták, ha tényleg átgondolom, nekik nincs kifogásuk.


Hát műfordító féle szeretnék lenni (ez már elég biztos), ha pedig nem, akkor valami művészeti dologgal szeretnék foglalkozni. Szerintem ezeknél az állásoknál nem gond, de azért átgondolom. Köszi a tanácsot! :)

2014. jan. 28. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező! :)

Én is fordítónak vagy művésznek készültem/készülök, most tetováltattam! :)

Írok privátot! :)

2014. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!