Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne felvarratnom magamra az egyik saját idézetemet? Igazából az egyik zeném szövegéből van. Bal alkaromon lenne.

Figyelt kérdés

,,Fura az én világom,de érzem,hogy így vagyok rendben,

a színtelen életemből,ha meghalok színt hagyok csendben"



2014. jan. 29. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem nem, ez egy egyedi, sokatmondó szöveg, személyesebb már nem is lehetne és hiteles is.
2014. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem,ha biztos vagy benne,hogy 20 év múlva is így fogod gondolni, és már nem fog annyit változni a véleményed,hogy teljesen mást gondolj, akkor nyugodtan, csak alaposan gondold át és tervezd meg a rajzot ,hogy tökéletes legyen :)
2014. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első! Pont azért varratnám,mert hiteles,és persze a sajátom,ezért szerintem egyedi :) Második! Nem fogom meggondolni magam még 60 év múlva sem,feltéve,ha élek még annyit :D Arra voltam kíváncsi,hogy maga a szöveg alkalmas e tetoválásként.
2014. jan. 29. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen alkalmas. :)
2014. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt a bölcs idézetet! :)

Amúgy a kérdésedre válaszolva simán magadra tetováltathatod.

2014. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én köszönöm a választ. :3
2014. jan. 30. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötletes és sokat mondó idézet. Bár szerintem kicsit hosszú. Előtte mindenféle képen tervezd meg a megfelelő betűméretet és betűmintákat, ne hogy egy okádék módon nézzen ki mikor felvarratod. Sok sikert hozzá! :)
2014. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az egyik dalomból van ez az idézet,így már érthető? :) köszi egyébként!
2014. jan. 31. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!