Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes meghirdetni saját...

Hol érdemes meghirdetni saját készítésű női és gyermek ruhadarabokat?

Figyelt kérdés
Én készítem őket.Kis és nagy méretűt egyaránt.Rövid ujjú,és ujjatlan fazonban pillanatnyilag,nyárias jelleggel.Ígéretem volt a felvásárlásra,de elmaradt,úgyhogy most nekem kellene elpasszolni őket.Ötlet?
2010. jún. 9. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vatera, teszvesz
2010. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vaterát nem ajánlom, nekem tiszta csőd volt..volt olyan termék amit feltettem fix árra 1500 forintért..nem emeltem ki a terméket ..a feltöltés igaz csak 30 ft volt de miután eladtam az árut küldték utána a 800 ft-os díjat amit a vaterának kellett fizetnem..ááá szerintem nézz neten kereskedéseket, viszonteladókat, vagy menj ki a zsibire és vigyél magaddal pár darabot mutatóba és kérdezd meg az eladókat érdekli - e őket.
2010. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt én is hallottam,hogy vaterán csak vásárolni érdemes, a teszveszt nem ismerem,sem a meskát.Az uóbbit most nézegettem,jónak tűnik.Van ott hirdetői díj,vagy vmi költség?
2010. jún. 9. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Még a zsibvasar.hut tudom ajánlani, ott semmilyen díj nincs, én is ott szándékozom eladni a felesleges darabokat. Egyébként engem érdekelne, hogy milyeneket árulsz, és mennyiért, küldenél egy emailt képekkel?
2010. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csinálok képeket a mostaniakról,és küldöm az emailt.Igyekszem még ma!
2010. jún. 10. 06:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Meska:

Díjaink


Regisztráció - ingyenes

Saját boltfelület kialakítása - ingyenes

Egy termék feltöltése - 30 Ft

Eladásonként fizetendő Meska jutalék - az ár 4%-a


A nagy méretű ruhák mekkorák? Hányas méretek?

2010. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, várom a mailt! (Amúgy olyan M-es méret érdekelne, vagy XL-es anyumnak)
2010. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most még van M,L,XL...bár fazononként változó,h melyikből milyen van,mert próbálom azóta is árulni itt a környékemen bölcsikben,ovikban,,és szerencsére néhány már elkelt.
2010. jún. 10. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az L és XL-eseket tedd fel a [link] -re. Szerintem sikered lenne velük. Ott a feltöltésért nem kell fizetni, és ha megveszik, az árból sem kell semennyit az oldal üzemeltetőinek adni :) Minél több helyen meghirdeted őket annál nagyobb az esély, hogy elkeljenek :)
2010. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!