Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi egy tetovalas mellekhatasa...

Mi egy tetovalas mellekhatasa illetva hatranya?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ma tetováltatsz,később megjön az eszed!
2014. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Rohadt szarul néz ki, akár milyen tetoválás. Szerintem lelki betegek akik tetováltatnak. Ez is hasonló mint a mell, ajak feltöltés. Csak feltünni akar aki ilyet csináltat. Később persze mindegyik rájön hogy jól elb...tt magával.
2014. jan. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2es, gratulálok a retardált felfogásodhoz.

Mellékhatás: nem nagyon van. Kivéve ha fém allergiád van, mert akkor a vörös színt és árnyalatait kerüld.

Hátránya: Nem minden munkahelyen díjazzák a tetkót. Még akkor sem, ha az könnyen elrejthető helyen van.

2014. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A válaszom az, hogy gondold meg jól, egy életre döntöd el ezt, szóval ha nem életstílushoz igazodik a tetkód, divatból ne csináltass... én is csak olyan helyre varratok amit lehet takarni, ha kell...


Üzenem a két első válaszadónak, hogy én 22 évesen tetováltattam először, úgy hogy már 2 éve megrajzoltam mi lesz az és bizony azért, mert ti nem osztjátok más ember életnézeteit, nem biztos hogy azok hülyék vagy betegek... Egyszerűen csak mások mint ti, akik olyan okosak és egészségesek vagytok... Én pl az első után 6 évvel később csináltattam a másodikat és a harmadik is meg van rajzolva és mivel mindegyik egy-egy gondolatom rajzban, sose fogom megbánni... Majd ti undorodtok tőlem magam helyett is, addig én csak mosolygok a rugalmatlan gondolkodásmódotokon :D

2014. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sajnos begyulladtak miután készen lettek,érzékeny a bőröm,de sosem bántam meg pedig az elsőt 18 éve csináltattam .a lényeg hogy olyat válassz ami jelent Neked valamit.
2014. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!