Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tegyek? HOgy tudnám...

Mit tegyek? HOgy tudnám leforditani angolra a tetoválást? :D

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy tetoválást. Már tudom, hogy melyik szöveget varratnám fel. Az a problémám, hogy angolul szeretném. Tudtok ajánlani valami oldalt, ahol pontosan letudnám forditani?:)

Nagyon megköszönném!:)



2014. febr. 8. 12:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
inkább tanulj meg angolul.mi a f-sznak olyan szöveg a testedre,amit nem is értesz?
2014. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy.:) Azért akarom angolra, ne mindenkinek legyen világos. Én mért ne érteném?:D:D
2014. febr. 8. 13:00
 3/18 anonim válasza:
akkor fordítsd le
2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb kirakni ide a szöveget és megkérni hogy fordítsuk le? Gondolom max egy mondat, a fordítóprogramok viszont nem tökéletesen dolgoznak.
2014. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt szeretném. Az volt a kérdés, hogy hol tudnám ezt megtenni...-.-
2014. febr. 8. 13:37
 6/18 anonim válasza:
de ha nem tudod lefordítani,akkor nem érted.valaki lehet lefordítja neked a magyar szöveget egy tök marhaságra és majd röhögnek rajtad az emberek,mert a fiatalok nagy többsége elég jól tud már angolul.
2014. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
mondatot fordítani fordítóval a legnagyobb fa*#ság, még a szög egyszerű mondatokat képes helyesen lefordítani, de egy összetettebb nyelvtannal már nem birkózik meg egyik sem. Amúgy egy tetkót az ember általában magának készíttet(mert jelent neki valamit), amit meg csak divatból varrat arra hamar ráun. Mi lenne a mondat?
2014. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mi a mondat?...lefordítom
2014. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ne hagyj ki olyan dolgot ami remek lehet csak azért mert egyben nehéz is.

Ezt szeretném. Nem divatból. Hanem a múltam miatt és a jövőért. Hogy mindig emlékezz erre.

2014. febr. 8. 13:59
 10/18 anonim ***** válasza:

A tetoválást saját magának csinálja az ember, nem?

Akkor nem elég ha te érted? Nem értem a dolgot, minek akarod angolul? Főleg hogy nem is tudsz. Én mindig kiröhögtem pl az olyan embereket, akikről tudom, hogy egy betűt nem beszélnek más nyelven az anyanyelvükön kívül, de pl fészbukon nyomatják a nagy bölcs gondolatokat angolul... A te eseted ugyanez pepitában. Nevetséges. Inkább magyarul varrasd fel.

2014. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!