Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akinek van tetoválása és...

Akinek van tetoválása és orrpiercingje is, melyik volt rosszabb?

Figyelt kérdés
Melyik fájt jobban? Tetoválásom van egy pár, de azt mondhatni rendesen élvezem, mikor csinálják. Most gondolkodom egy kis pötty orrpiercingen, rosszabb, mint a tetoválás?
2014. febr. 12. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A piercing szúrását meg sem éreztem, a tetoválás nagyon rossz volt.
2014. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne fájdalmasabb egy pár másodpercig tartó fájdalom, mint egy akár több órás? Nem értem ezt az ismétlődő kérdést.. Tény hogy fáj az orrpiercing, de a tetkó sokkal rosszabb.
2014. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, de valahogy félek attól a vastag tűtől..:D
2014. febr. 12. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem fájt. Ha a tetkó Neked sem, akkor az orrpc sem fog ;)
2014. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fülbelövő pisztollyal lőtték be az orrpiercinget, nem fájt.
2014. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem fájt, a tetkó kellemetlen volt, az orrpc meg nem fájt egyáltalán. Nem olyan vastag az a tű, és ha jó helyen, rutinos embernél csináltatod, akkor nem lesz gond. ;-) (Ja, egyébként nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.)

18/l

2014. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Frigg ***** válasza:

Nekem sem fájt egyik sem. A tetoválás tovább volt kicsit kellemetlen érzés, az orrpiercing meg kb. 10 másodpercig.

Abban a pillanatban kellemetlen, amikor szúrja, de nagyon gyorsan elmúlik az érzés :)


23/N

2014. febr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!