Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem rosszabb a...

Csak szerintem rosszabb a Deichmann, mint a kínai?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el attól a ténytől,hogy a Deichmann 2x olyan drágán árulja a dolgait,mint egy mezei kínai.Előbbiben a minőség olyan silány,hogy szinte beszél.Büdös a cipő,hordás után a lábam is,kifizetek egy sima csizmáért 8-9000 forintot,majd 3 hónap után leválik a lábamról,pedig nem gyaloglok órákat,nem is rugdosom a cipővel a falat!A táskáik jók egyébként,ez az egyetlen pozitívum a boltnak.
2014. jan. 26. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, nekem még soha nem jött szét egy deichmannos cipőm sem, pedig sokat hordom őket, én meg vagyok vele elégedve. Kínaiból viszont már volt olyan cipőm, nem is egy, amit így konkrétan 1x hordtam, és lejött a sarka, megrepedt a talpa. Én inkább fizetek többet, de kínait soha többet :D
2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kínaival én is megjártam már,de ott 2000 forint egy cipő,a Deichmannban 5-6000.....:S
2014. jan. 26. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
ÉN mindig a Deichmannban veszem a cipőimet, még soha nem volt bajom velük. Sőt, a lányom cipőit is ott veszem, elég jól bírják, pedig ő aztán nem kíméli őket.
2014. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem rosszabb. Egyáltalán nem rossz a minőség, kínaiban annál inkább..
2014. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is nagyon silány, bár kínaiban is lehet kifogni tartósabbat, meg biztos a deichmannban is. Utóbbi nekem 4 hónap után szarrá kopott, tiszta gázos volt, de ismim is így járt.
2014. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Deichmann nem csúcsminőség, meggyűlt vele nekem is a bajom, na de a kínai, már amit én láttam, ezerszer rosszabb. Még sokkal gagyibb műbőrből vannak, büdösebbek... és mostanában már az áruk sem annyival jobb. Deichmannban leértékeléskor jobban kijövök, mint a kínaiban. Ráadásul a Deichmannban vannak tényleg jobb minőségű bőrcipők is.
2014. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
100%
Szerintem hasonló színtű a kettő, bár ez szerencse kérdése is. Egy idő után az ember kitapasztalja, hogy hogy néz ki egy tartós cipő és látja már elsőre, hogy melyik nem az. :D A Deicmannban szerintem a téli cipők nem valami jók (minek vegyek csizmát, ha vékony és rá is van írva, hogy nem vízálló?), bár ha jól megnézi az ember, vannak egész tartósak is. Viszont a szandáljaik többsége és a ballerinacipőik nagyon jók.
2014. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!