Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Striás bőrre tetoválás?...

Striás bőrre tetoválás? Csúnyán nézne ki?

Figyelt kérdés
Nem zavarnak a csíkjaim nem ezzel akarom őket fedni, csak a csípőmre szeretnék mindenféleképp tetováltatni egy mintát. Ez a tetoválókat zavarja? Nehezebb rá varrni?
2014. febr. 14. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jó tetoválóművész még a régi tetkókat is elfedi, ami már nem tetszik. Nem még egy bőrhibát. Ha egyébként is odavagy a tetkókért, tetszenek, akkor nyugodtan csináltass. Így mondhatni kellemest a hasznossal, mert lesz egy szép tetoválásod, ami téged fejez ki és még el is fed valamit, amit nem szeretsz magadon. Ámde, ha annyira nem vagy oda a tetoválásért, csak egy megoldásképp merült fel benned a stria elrejtésére, akkor én meggondolnám a dolgot, mert egész életeden át fogod viselni. Stria meg.....majdnem minden nőnek van. Azért annyira csúnya nem lehet. Csak akkor feltűnő, mikor friss. Amikor bőrszínű lesz, már csak közelről látni. Most linkeljem be neked, hogy a sztárok közül is kiknek ékesíti a csípőjét? Valakinek nem is kicsit, s még sem tüntetik el, pedig a testükből élnek mondhatni.
2014. febr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es: de ez nem csak egy bőrhiba, hanem ott beljebb is van a bőr és ráncosodik is. Kérdező: mekkora striák? 1-2 centisek vagy rendes nagyok?
2014. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen elég nagyok és sok, nem zavarnak , csak azokon a területeken ahol nincs stria ott már van tetoválás, combomon, hátamon, karomon, és nem illene bele az összképbe. Ahol nincs oda meg túl nagy lenne. Zavarni nem zavar, nem elfedni akarom vele, de az a tökéletes hely ahhoz a tetováláshoz. Eddig is csak azért nem tetováltattam oda, mert féltem, hogy csúnya lesz maga a tetoválás. Van a karomon is stria is és tetovlás is picit a tetoválásom belelóg.. de nem vettem észre hogy bármi is lenne a tetoválás azon részével, de ez kis felület..
2014. febr. 15. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezebb rá tetovalni, de egy jó művészen nem fog ki a dolog. Én így fogom eltakarni.
2014. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!