Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerulne az egesz...

Mennyibe kerulne az egesz testemet kitetovaltatni?

Figyelt kérdés
A kerdes ELMELETI! Ne kezdjetek el tanacsokat adni hogy inkabb ne csinaljam, mert eszem agaban sincs, csak Michael Jackson peldajat latva elgondolkoztam. Pigmenthianyossaga miatt foltos lett majd kifeherittette magat. Nemtudom milyen eljarasokkal, de ugy tudom, nem tetovalassal.! Es vannak ezek a neten kozismert emberkek, akik agyontetovaltattak magukat. Pl a gyikember (vagy kigyo?), a leopard ember (abbol ketto is van!), a zombie boy stb. Nekik nyilvan sok penz volt, mert kulonfele karaktereket varrattak magukra, de en ugy ertem, ha pl en lennek michael, es feketebol feherre tetovaltatnam magam, akkor az vajod mennyi penz lehet? Es ido?? Ugytom a normalis helyeken 5000/ora. Annyi ido alatt mennyit tud beszinezni? Ez tok erdekes szerintem, tetovalt, tetovalo vagy a temaban jartas emberek irjanak, koszi:)

2014. febr. 12. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Feketéből nem tudod fehérre tetováltatni magad, de pl lehetsz full fekete. Egy olyan 350-400 ezerrel simán számolhatsz.
2014. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es egy ora alatt mennyit tudnak megcsinalni?
2014. febr. 12. 22:39
 3/4 SzilKa ***** válasza:

Ha tömör mintáról beszélünk, akkor egy tenyérnyi rész kb 3-4 óra.


Az a 3-400ezer nagyon kevés lenne egy teljes test tetoválásra :)


egy tetováló

2014. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es ha pl a vendeg azt mondja egy szalonban hogy o szeretne ezt, megbeszeltek mindent, de gyorsan szeretne es van olyan hogy tobb ember is dolgozhat rajta egyszerre? Ugytudom a max 8 ora, ha a vendeg jol turi, akkor a tetovalo eddig csinalhatja egynap max... Es ha pl van 3-4 ember a szalonban, akor siman lehet kerni, hogy csinaljak egyszere? (Egyik itt csinalja, masik ott, hogy nelegyenek egymas utjaba, stb..)
2014. febr. 12. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!