Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit lehetne dátum helyett?

Mit lehetne dátum helyett?

Figyelt kérdés
Tavasszal tervben van egy tetkó, egy születési dátumot terveztem. Viszont ma már annyira elcsépelt és sablonos, hogy gondoltam valahogy más dologgal emlékeznék. Egy családtagom miatt lesz a tetkó. Mi lenne az a dolog amit magamra varrathatnék és van olyan "egyértelmű" mint a születési dátum? Semmi olyan konkrét dolog nem jut eszembe, ami megfelelne. Hátha ti adtok egy kezdő ihletet, amiből megálmodhatom mit szeretnék.
2014. febr. 18. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

A személyi száma...


Azt sosem értettem, hogy ha valaki nekem fontos, akkor azt miért kellene magamra tetováltatni: ha fontos, úgyis eszembe jut, ha meg nem, akkor a tetoválás sem segít ezen, mások meg úgysem tudják, hogy minek vannak rajtam számok vagy jelek.

2014. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk az arca az elég konkrét!
2014. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na de komolyabban, pl ujjlenyomata fekete barázdákkal.
2014. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rá jellemző dolog,pl ha valamit szeretett sportolni, hobbija, kedvenc könyve,zenéje, ezekből egy részlet ha feliratot akarsz. A dátum is maradhat csak legyen hozzá körítés
2014. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Milyen körítésre gondolsz utolsó? :)


A hobbija a sütés, nagyon híres a tortájáról, de nem szívesen varratnék magamra egy torta szeletet. :D

2014. febr. 19. 13:42
 6/8 anonim válasza:
Szerintem szül. dátumot csak római számokkal ,mint Rihannanak:DD
2014. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát pont azt nem akarom utolsó. Ha születési dátum lesz, biztos hogy nem római számokkal. Mindenkinek az van...
2014. febr. 23. 10:03
 8/8 anonim válasza:
esetleg volt neki valami, amit mindig mondott-csinált, vagy nagyon jó elv, amihez ragaszkodott, amiben hitt...
2014. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!