Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csukló tetoválás fiúknak?

Csukló tetoválás fiúknak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy csukló tetoválást a csuklómra. Mennyire áll jóll ferfiaknak a csuklón? [link] ezt szeretném csak valami fiúsabb betűkkel. vélemény?

2014. febr. 18. 20:25
 1/8 A kérdező kommentje:
19F
2014. febr. 18. 20:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérlek NEEE!

(18/L)

2014. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jézusom... Először is, csukló tetoválás... Talán az még elmenne, na de ez a felirat... Minden 3. rossz r*bancnak ez a felirat van rávésve a testére. A maradéknak meg a repülő madarak, vagy a forever/végtelen jel.
2014. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább lányos, plusz ez a szöveg tényleg minden 3. ribizlin szerepel:D
2014. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erről én is lebeszélnélek. Fiún ezt a szöveget esetleg úgy tudnám elképzelni, hogy nagyobb, pl karmolásos minta mellett.


Amúgy ki nem találtuk volna, hogy a csuklótetoválást a csuklódra szeretnéd...

2014. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj anyám,csak ezt ne :D Komolyan kérdezed vagy napi poén? Tipikus "tini vagyok és nehéz az életem,kell egy tetkó" felirat hülye kis csajokon. na de egy pasin? Ne haragudj, de én em tudnék férfiiként nézni egy olyan srácra akinek a csuklóján egy ilyen vacak van.

21/L

2014. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szabina1995 válasza:
Szerintem lányos, nekem csuklóra nem is tetszik! 19/L
2014. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tényleg elég elcsépelt de most ez a soha ne add fel szöveg hol lányos? :D

és gondolom jelentene neki valamit (remélem :D), kérdező, ahogy érzed :)

2014. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!