Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki ma Magyarországon a legjobb...

Ki ma Magyarországon a legjobb tetováló művész?

Figyelt kérdés

Tudom, ez elég szubjektív, de olyan emberkére gondoltam, aki világszínvonalú dolgokat alkot. Ezt úgy értsétek, hogy a Miami INK semmi hozzá képest. :D

Ha kimennék egy tetováló világkiállításra, azt mondanák, hogy ki csinálta, mert ő is tőle akar!



2014. febr. 16. 15:06
1 2
 1/13 SzilKa ***** válasza:
Müllner Csaba
2014. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SzilKa ***** válasza:
100%

egyébként van jópár magyar tetováló, akikhez képest a Miami ink egy nagy nudli...

Müllner Csabán kívül ott van még James, Oravecz Szabolcs, Adamik Erik, Borbás Róbert, Bélteczky Zsófi - mind világszínvonalon tetoválnak (és a lista nem is teljes).

Tetováló nagyhatalom vagyunk :)

2014. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2014. febr. 16. 23:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha már ez a téma, akkor érdeklődnék, hogy Krizsán Lili milyen kategóriába tartozik? :)
2014. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem Nyári Tamás a szerelem -Shock Ink
2014. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Anello válasza:
100%

Nagyon sokan vannak! Magyarországon egyébként több a világszinvonalü tetováló mint mondjuk nagyobb országokban és Sok magyarországi müvész dolgozik akkora várolistákkal hogy beszarás. De amugy az itt leirt nevek mind jók.

Boris is nagyon jó.

2014. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Anello válasza:

De a kérdésre válaszolva Krizsán Lilivel kapcsolatban. Jó tetováló nagyon is, de Czene jobb.

Amugy meg ezen szinten már nem mindegy kivel tetováltat az ember? Elvégre mindegyik felvarja amit kérnek töllük :D

2014. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy, mert attól függ kit választasz, hogy mit akarsz magadra. Én vízfesték stílusú tetoválást szeretnék, és úgy hallottam hogy ebben a témában Lili a legjobb :)
2014. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SzilKa ***** válasza:
Vízfestékesben Hami is nagyon jó (Tattoo Face)
2014. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Borbás Robi
2014. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!