Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás szimbolizálja...

Milyen tetoválás szimbolizálja a fájdamat?

Figyelt kérdés

Illetve mit jelent ha ebbe a motìvumba egy neved is ìrnánk bele de nem ő a fájdalom okozója forrása hanem ő a pozìtivum.

Arra gondoltam hogy valami szögesdrót a felkaron és közé lenne a név beìrva.



2014. febr. 20. 05:00
 1/4 anonim válasza:
40%
Egy strucc.
2014. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem írnék bele nevet, mert 40 év múlva is rajtad lesz és sanszos, hogy már nem fog annyit jelenteni, mint most, ráadásul mindenki azt fogja hinni, hogy tipikus 20 évvel ezelőtti "Szeretlek Mari/Józsi" tetoválás.
2014. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy virágot tetováltattam magamra egy édes-bús szerelmi kaland után. nincs benne név, de ha ránézek, mindig eszembe jut. olyat csináltass, ami csak neked jelent valamit. ha túl konkrétan fogalmaz meg a tetoválásod valamit, mindig magyarázkodnod kell miatta. persze eleinte jó, ha érdeklődnek,hogy milyen mélyebb értelme van a tetkódnak, de amikor már a 20. ember kérdezi meg, hogy mit jelent, kezd idegesítővé válni. én egy idézettel jártam így,amit a csuklómra tetováltattam, nagyon szeretem és nem bántam meg, de néha felveszek egy nagy karkötőt, hogy ne kérdezgesse mindenki, hogy júúúj ez mit jelent?
2014. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat semmi konkrétat nem szeretnék csak egy szimbolúmot.
2014. febr. 23. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!