Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tetoválásokról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. febr. 22. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés az, hogy melyiket tetováltatnám magamra, akkor a válasz: Egyiket sem. Mivel egyik sem jelent számomra semmit.

Maga a munka szép.

A katonai tetkó különösen tetszik, mert van mondandója. De nekem semmit nem jelent.

A bohóc halálfej ami nem igazán jön be.

Vallásos témájú tetkók egymillió van, és vannak ennél sokkal szebben kidolgozottak.

Az indián és kamion szintén nem jelent nekem semmit.

Valószínű, hogy az első és az utolsó tetoválás a viselőjének sokat jelent. A másik kettőt inkább mondanám "divat tetkónak"..

2014. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem látom olyan szép munkának és a minták se tetszenek, de tényleg nekem se jelentene semmit, a viselőjének gondolom igen.
2014. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább az érdekel, hogy szerintetek milyen színvonalon dolgozik a tetováló, csak elfelejtettem leírni. egy tetováló csinálta mindet. ott dolgozik, ahol lakom, sztem nem biztos,h olyan szinten áll,h tetoválnia kéne. de nem vagyok szakértő.
2014. febr. 22. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valami borzalmas minőség. Kicsit "haladó" otthoni sufnis. Keress jobbat.
2014. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval. Borzalmas..
2014. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress mást. Túl sok benne a fehér szerintem, azt általában csak kis részletek, pl egy szemfehér vagy szárnyakban a tollak sokasága kihangsúlyozására látom, nem pedig elcseszett árnyékolás javítására. Persze azért nem egy borzasztó minőség, de ha tetoválót keresnék, akkor nem az ő székébe ülnék be. Az első egyébként tetszik, van mögötte valami mondanivaló, ha számomra nem is, a viselőjének biztos.

Hidd el, megéri picit mélyebben a zsebedbe nyúlni és alaposan keresni egy jó tetoválót. Ezzel persze nem az általad mutatott múvészt szólom le, csak az én véleményem szerint, ha megvan rá a lehetőségem, hogy válasszak, valaki máshoz megyek. A tetoválás luxus dolog, akkor kell belevágni, ha van elég pénzünk a profi munkára.

2014. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pocsék munkák amiket linkeltél. az ilyen "tetoválót" nem nevezném tetoválónak, inkább kontárnak, mert még nagyon nagyon sokat kéne neki fejlődni ahhoz, hogy egyáltalán emberi bőrre alkothasson pl:. a fény-árnyék viszonyokat elég durván oldja meg, nincs átmenet, mélység és térbeliség a mintákban, hiába akar árnyékolni, mivel nincs még olyan technikai szinten, sem rajzilag, sem tetoválást tekintve, a minták "matrica hatásúak" lesznek.


[link]


csak összehasonlításképpen linkeltem ezt a szalont, hogy lásd: vannak akik ezerszer jobb szinten vannak, igaz, ezt a szintet meg kell fizetni, de akkor legalább azt kapod a bőrödre, amit szeretnél.

2014. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sufnitetkós...
2014. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!