Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a pólókról? (kép)

Figyelt kérdés

A sajátomon kívül másnak a véleményére is kíváncsi vagyok.

Az első kettő ugyan olyan, csak az egyiknek az alapja szürke, a másiknak pedig krém színű.

Tudom tegnap is tettem már fel egy kérdést, úgyhogy bírok már magammal, és leállok, de még légyszi ezt véleményezzétek.


A pólók:

[link]


2014. febr. 9. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tetszik egyik sem :)

19L

2014. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek női pólók
2014. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik. A másodiknak ronda a mintája..az elsőnek jobb a mintája, viszont gáz a V kivágás.
2014. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem tetszenek. Van akinek bejön ez a stílus, de bocsi nálam ez a tipikus, buta, piperkőc, gagyi stílus.
2014. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Ú, nekem bejönnek. Én szeretem ha egy pasi stílusosan öltözködik, és nem csak felkapja az első cuccot ami a keze ügyébe kerül.
2014. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A másodiknak üzenem, hogy az összes férfi póló. Van sok sima fehér pólóm is, nagyon stílusos, és nem vonja el a személyiségemről a figyelmet, de már nagyon unalmas. Gagyi feliratos pólókat, amik dugásra invitálják a lányokat, vagy világbékét hirdetik azt nem akarok, mert szerintem az az igazi tömegcikk. Ezeken nincsen betű csak valami minta, és ez fogott meg bennük.

De egész jó az arány, 5/1 akinek tetszik :D

2014. febr. 9. 21:26
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöldkéz a segítőszándék miatt :)
2014. febr. 9. 21:37
 8/20 anonim ***** válasza:

A második elviselhető,de a többi nem tetszik:D

3.4. ocsmány!

2014. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :D

am te vagy a képen lehet hülye kérdés?. :)

2014. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azt hogy "elviselhető" úgy értelmezem, hogy tetszik. Köszi a válaszod. :)

Utolsónak: Igen én vagyok a képen, szóval egy az egyben így áll rajtam majd akkor is ha enyém lesz valamelyik. Ma délután nézegettem, és ha nem tudok dönteni, vagy kételkedem akkor csinálok képet. Így nem kell emlékezetből dolgozni, és a szimpatikus válaszolók tudnak segíteni, bár most azt hiszem pont rosszul áll a szavazás :D

2014. febr. 9. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!