Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Angolul hogy van ez az idézet?...

Angolul hogy van ez az idézet? [ Tetováláshoz kéne ] ( Nem webfordítóból kéne hanem tutira )

Figyelt kérdés

"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél."


Előre is köszönöm



#angol #idézet #webfordítóból #tutira #veszítesz #küzdesz
2014. febr. 27. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
If you fight, you can lose, if you don't fight, you have already lost. De azért várd meg más válaszát is. Csak egy jó tanács, szerintem a nyelvek kategóriában többen a segítségedre lennének.
2014. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még egy jó tanács: Ha ennyire rohadtul nem beszélsz angolul, akkor mi a f\szért tetováltatsz magadra angolul? Nem gondolod, hogy "kicsit" nevetséges lenne? Kb. mint a kínai jelek.
2014. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hosszú, elég lenne a második fele csak
2014. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval..tetováltass olyan nyelven, amit értesz is, mert ez így röhej.
2014. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de beszélek minimálisan angolul, én is hasonlóan fordítottam le magamnak, de mondom azért megkérdezem itt is :)

Igen nekem is átfutott már az a fejemen hogy magyarul kéne mert úgy nem is olyan hosszú meg jobban megfogja az embert.

De mondjuk vannak olyan idézetek is amik pl idegen nyelven ez esetben angolul szebben hangzanak.

2014. febr. 27. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
“If you fight you might lose, if you don’t you have already lost.”- Bertolt Brecht idézete
2014. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magyarul tetováltass ha azt sem tudod hogy latin legyen vagy angol.
2014. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Angolul tényleg szebben hangzik, de akkor is. Egyébként jól mondják, én az eredeti idézetes válaszolós verziót fordítottam elsőnek :D
2014. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!