Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kutyaportré melyik testrészre?

Kutyaportré melyik testrészre?

Figyelt kérdés
Fontos,hogy nyáron, rövid ruhában is takarható legyen,úgyhogy vádli meg ilyesmi kilőve:S Gondoltam a combomra is, de nem tudom eldönteni egyszerűen a helyét. Nem azért kérdezem,hogy mások döntsenek helyettem, hanem,hogy ki hova tetetné, hol néz ki jól?
2014. márc. 5. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sehol de mindegy... Nem írtad hogy mekkora lenne. A csípődön biztosan eltakarná a nyári ruha.
2014. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hátamon vannak a tetoválásaim, a két kutyám portréja. Nálam is első számú az volt, hogy takarható legyen. Ha nem hordasz nagyon kivágott, ujjatlan felsőt, akkor a hátadon teljesen takarható.

Nem tudom, hány éves vagy,férfi vagy nő, de ha nő, akkor hastájékra nem ajánlom, mert terhességnél a portré nagyon el tud torzulni. Combra akkor tetováltass, ha nem vagy hízékony alkat. Nekem állandóan 20 kg-kat ingadozik a testsúlyom idegállapottól függően ;)...így nálam a comb ki volt lőve. De a hátamon teljesen elégedett vagyok velük...persze ehhez kell egy profi tetováló is! :)

2014. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A méret majd a helytől függ. A tetováló már megvan, eddig nagyon szépeket alkotott már rám is:)

Lány vagyok ez kimaradt. Gyerekekkel fogok foglalkozni, ha végre találok helyet a szakmámban. Tudom,hogy sok helyen már toleránsak a munkaadók, főleg,hogy nem megosztók a mintáim,de azért nem árt takarni. Nem vagyok hízékony.Még .De még csak 22 éves vagyok, ki tudja mi lesz :D Köszönöm a tippeket

2014. márc. 5. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:
A hátadon belül hol? Lapocka?:)
2014. márc. 5. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik igen, a lapockámon kezdődik, és benyúlik majdnem a gerincemig. A másik meg teljesen a hátam közepén helyezkedik el.
2014. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!