Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a nőies...

Szerintetek milyen a nőies tetoválás? Melyik testrészre és milyen motívum?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az eddigi nőim hol teljes karon hordtak tetkót ill. mellkason v csuklón

1 bnőmnek volt a tarkóján kelta csomó az ő elképzelése szerint megvalósítva.


Ha nem vagy annyira merész elég a csuklón 1 kis szöveg mondjuk.

18/F

2010. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
csukló, boka, váll, csípőcsont felett, szerintem ezek nőies helyek, mintának valami szöveg vagy pici ábrák (csillagok, szívecskék, kelta motívum, kínai írásjel, ilyesmi)
2010. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csukló, váll, nyaknál, csípőcsont felett, boka, derék, kb ezek a női tetkók helyei általában. Esetleg még a lapockánál.

Nekem a bal csuklómon van, a kövi a bokámra lesz.

21/N

2010. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

16:48-as vagyok:

tipikus minták a virágok, szívek, csillagok, a kínai írásjelek. Esetleg még az asztrológiai jegyek is (a jelük, nem pl. az oroszlán alakja, hanem a jele).

2010. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! :) Csuklón fájdalmas?
2010. nov. 25. 16:52
 6/16 anonim ***** válasza:

Kicsivel vékonyabb a bőr azon a részen de csak addig kellemetlen míg benem "durran" az a felület amin dolgoznak. Utána csak kis melegség párosul az egészhez.


Jó buli lesz.

18/F

2010. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

16:48-as vagyok.

Nekem nem fájt, pedig az injekcióktól is szoktam parázni. Nekem olyan érzés volt, mintha megcsípném a bőröm a csuklómon, csak 1 mp alatt sokkal többször csinálta a gép. Nem volt kellemetlen.

2010. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mivel ott elég vékony a bőr, ezért ha az ereid fölött jár éppen, ott kicsit jobban fáj, de túlélhető
2010. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem sem nagyon fájt, kb két hete csináltattam egy dátumot a csuklómra, de sokkal rosszabbra számítottam, nagyon paráztam is, de nem volt vészes. az elején fájt kicsit, d utána csak "meleg" volt, ahol épp dolgozott a gép
2010. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
még egy utolsó kérdés: az ereket nem bántja?
2010. nov. 27. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!